darkstone
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.30/10 (5 głosów)


Twoja ocena:O grze Darkstone

Darkstone, gra RPG wydana w 1999 roku przez Electronic Arts (EU). Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsolę PlayStation.
Lord Draak, który posiada moc przemiany w smoka, odzyskał dawną siłę i powrócił ze swoimi sługami do świata Umy, niosąc śmierć i chaos. Gracze muszą odnaleźć Draaka i zabić go w walce. Po drodze muszą zlokalizować siedem kryształów i użyć ich do odtworzenia kuli czasu, bez której Lord Draak nie zostanie pokonany.
Wsponianie kryształy to: fioletowy - Kryształ Mądrości, czerwony - Kryształ Cnoty, niebieski - Kryształ odwagi, żółty - Kryształ Szlachetności, turkusowy - Kryształ Współczucia, zielony - Kryształ Rzetelności i szary - Kryształ Siły. Kryształy muszą zostać dostarczone do pustelnika Sebastiana, który jako jedyny potrafi je połączyć i utworzyć kryształową Kulę Czasu.
W wersji na PC mieszkańcy miasta poprosią gracza o wykonanie opcjonalnych zadań w zamian za pieniądze.


Uwagi: Gra na naszej stronie to wersja RIP. Wypakuj grę i uruchom darkstone.reg (zostaną dodane wpisy do rejestru). Następnie uruchom grę.

Czasopisma w których można poczytać o grze Darkstone


Sklepy w których można kupić grę DARKSTONE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DARKSTONE chroniona jest prawem autorskim. DARKSTONE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
DARKSTONE   DRAAK   UMA   RPG   FANTASY   DELPHINE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Chineko   wysłano 2019-09-08 02:58:55

Polecam na steam jest port
0 0 Odpowiedz

chrumcio   wysłano 2018-06-09 14:19:47

Windows 7 32bit. Nie mam pojęcia w czym może być problem, ustawiałem kompatybilności różne i dalej to samo.
0 0 Odpowiedz

16bit.pl   wysłano 2018-06-09 10:55:58

@chrumcio: Sprawdziłem raz jeszcze u siebie (na innym systemie) i wszystkie czynności jakie musisz zrobić to te opisane w uwagach: uruchamiasz darkstone.reg. Następnie uruchamiasz Darkstone.exe. Wszystko powinno się uruchomić bez płyty. Jakiego systemu używasz? Wersja gry testowana na Windows 10 i 8 w wersji 64bit.
0 0 Odpowiedz

chrumcio   wysłano 2018-06-08 23:00:00

Dodałem plik do rejestru, po tym wyskakuje mi bym włożył płytę podczas uruchamiania gry.
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz