DARKEST OF DAYS

darkest of days
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Darkest of Days

Produkcja umożliwia wcielenie się w dziewiętnastowiecznego amerykańskiego żołnierza o imieniu Aleksander Morris. Został on uratowany od śmierci przez podróżnika w czasie. Na skutek tych wydarzeń główny bohater trafia do przyszłości, gdzie na porządku dziennym są działania mające na celu zmienić przeszłość. Za tego rodzaju praktyki odpowiada frakcja KronoteK. Posiada ona oczywiście możliwości podróżowania w czasie.

Na skutek fabularnych zawirowań produkcji Morris zmuszony jest do wzięcia udziału w najsłynniejszych konfliktach zbrojnych przeszłości. Przykładowo mowa tu o wydarzeniach o skali tak wielkiej jak dwie wojny światowe albo antyczne konflikty zbrojne, którym towarzyszą legendarny kataklizmy.

Rozgrywka pozwala na eliminacje przeciwników z najróżniejszych linii czasowych. Do głównych zadań gracza należy wykonanie powierzonych misji. Mowa tu o ratowaniu określonych postaci historycznych lub zapewnieniu przewagi dla jednej ze stron konfliktu.

Gameplay pozwala na korzystanie z różnych broni historycznych. Graczom przyjdzie również zmierzyć się z antagonistycznie nastawionymi do nich członkom opozycji. Mają oni za zadanie zapewnić ciągłość wydarzeniem historycznym bez ich zmiany.


Ostatnia modyfikacja: 22 lipiec 2022

ABANDONWARE  STARE GRY   DARKEST   DAYS   AKCJA   FPS   STRZELANKA   SCI-FI   ŻOŁNIERZ   WOJNA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DARKEST OF DAYS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać