DARK VAMPIRES: THE SHADOWS OF DUST

dark vampires the shadows of dust
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.33/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Dark Vampires: The Shadows of Dust

Jeżeli nie przepadacie za wampirami i z chęcią usuniecie je ze świata (nawet tego komputerowego), to Dark Vampires: Shadows of Dust, wydaje się tytułem świetnie pasującym do Waszych upodobań. Wampirów z pewnością bowiem tutaj nie zabraknie, podobnie zresztą jak okazji do ich bezwzględnego zabijania.

Głównym bohaterem gry jest Jack Peters - człowiek, który zarabia na życie właśnie jako łowca krwiopijców. Do tej pory w swoim fachu wykazywał się niesamowitą skutecznością, co zdecydowanie nie przypada do gustu wampirom i stowarzyszeniu, które czuwa nad ich światem. Na mężczyznę zostaje więc wydany wyrok - Jack musi zginąć, a wampirze stowarzyszenie wysyła prosto na niego hordy rozwścieczonych i żądnych (jego) krwi bestii.

Sposób na przetrwanie i ukończenie rozgrywki może być więc tylko jeden - zabijaj, jeżeli nie chcesz być zabity. Jack, a co za tym idzie gracz, nie ma więc wielkiego wyboru i musi do nich po prostu strzelać. Twórcy przygotowali tutaj dziesięć poziomów rozgrywki, a na każdym z nich prosto na naszego bohatera ruszają kolejne bestie. Gracz chwyta więc za klawiaturę i myszkę, próbując tak poprowadzić Jacka, żeby to on raz za razem wychodził zwycięsko z tej niebezpiecznej potyczki.


Ostatnia modyfikacja: 9 maj 2022

ABANDONWARE  STARE GRY   VAMPIRES   SHADOWS   DUST   STRZELANKA   AKCJA   FPS   WAMPIR   HORROR  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DARK VAMPIRES THE SHADOWS OF DUST.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać