dark fall the journal
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Dark Fall: The Journal

Dark Fall: The Journal, gra przygodowa (point and click) wydana w 2003 roku przez The Adventure Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Dark Fall: The Journal to gra przygodowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Jest to klimatyczna opowieść o duchach, która rozgrywa się przede wszystkim na starym dworcu kolejowym i pobliskim hotelu w hrabstwie Dorset w Anglii.
Stary, opuszczony dworzec kolejowy w Dowerton kryje historię zaginięć, tajemnic i nawiedzeń. Pobliski Station Hotel był kiedyś zatłoczonym, tętniącym życiem miejscem do odpoczynku i relaksu. Ale w nocy z 29 kwietnia 1947 r. coś złego sie wydarzyło i wszyscy goście i personel zniknęli bez śladu. Nikt ich już więcej nie widział.
Gra rozpoczyna się w momencie gdy słuchasz wiadomości telefonicznej od swojego brata. Prosi cię o natychmiastowe spotkanie, ponieważ „coś poszło nie tak”. Nie zwlekając udajesz się na dworzec kolejowy ale niestety nikogo nie znajdujesz. Ślad po twoim bracie jak i wszystkich innych zaginął.
Twoim zadaniem w grze jest - szukając wskazówek, rozwiązaując zagadki i czytając stare dzienniki - odkryć sekrety ukryte na dworcu i nawiedzonym hotelu.

Sklepy w których można kupić grę DARK FALL: THE JOURNAL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra DARK FALL: THE JOURNAL chroniona jest prawem autorskim. DARK FALL: THE JOURNAL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
DARK   FALL   JOURNAL   PRZYGODOWA   POINT AND CLICK   DWORZEC   HOTEL   DUCHY   SEKRET   PUZZLE   TAJEMNICA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DARK FALL THE JOURNAL.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz