CYBERSTORM 2: CORPORATE WARS

cyberstorm 2 corporate wars
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Cyberstorm 2: Corporate Wars

Cyberstorm 2: Corporate Wars to strategia czasu rzeczywistego z elementami turowymi w klimacie Sci-Fi, będącą kontynuacją udanego MissionForce: Cyberstorm.


Osiem korporacji niegdyś współpracujących ze sobą w walce ze złowrogimi Cybrydami staje do walki o dominacje i przejęcie władzy. Gracz opowiada się po jednej ze stron i prowadzi ją do ostatecznego triumfu. Każda z nich charakteryzuje się od innymi cechami (np. jedna frakcja może szybko wystawiać nowe jednostki, podczas gdy żołnierze i maszyny innej są są skuteczniejsze w walce). Cyberstorm 2 to RTS z prawdziwego zdarzenia – misje rozpoczynamy od klasycznego pozyskiwania zasobów i rozbudowy bazy, aby następnie wykonać określone zadania i pozyskać lepszą technologię.


Podczas rozgrywki możemy dowodzić trzema rodzajami pojazdów; klasycznymi mechami (tutaj nazywanymi "hertzami"), wieloma rodzajami czołgów oraz pojazdami grawitacyjnymi. Gra umożliwia potyczki przy użyciu aż 27 różnorodnych jednostek, które możemy dowolnie ulepszać między misjami kampanii przy wykorzystaniu prawie 300 komponentów.


Ostatnia modyfikacja: 24 sierpień 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   CYBERSTORM   CORPORATE   WARS   STRATEGIA   RTS   SCI-FI   MECH  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CYBERSTORM 2 CORPORATE WARS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać