CURSE OF ENCHANTIA. KLĄTWA WIEDŹM Z ENCHANTII.

odwiedzin: 5189    pobrano: 1902Rok: 1992

Gatunek: przygodówka | point and click

Wydawca: Virgin Games

Producent: Core Design

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Curse of Enchantia, gra przygodowa typu 'point and click' wydana w 1992 roku przez Core Design. Gra powstała dla komputerów Amiga oraz PC.
Dawno temu, gdzieś w innym wymiarze i innym czasie żyły najbardziej złe i nikczemne wiedźmy jakie widział świat. Żądziły w świecie Enchantia. Mieszkańcy tego świata modlili się o dzień kiedy zostaną wygnane i zapanuje pokuj w Enchantii. Jedna z wiedźm za wszelką cenę chciała być wiecznie młoda. Do zaklęcia potzrebowała tajemniczego składnika - składnika, który może otrzymać tylko z młodego chłopca. W Enchantii nie było możliwości zdobycia tego składnika, więc postanowiła stworzyć portal przez który będzie mogła przedostać się do innego wymiaru aby zdobyć ten składnik. Jednak sama nie była w stanie stworzyć tego portalu. Do tego potrzebowała jeszcze dwóch wiedźm które im w tym pomogą. Udaje im się stworzyć portal międzywymiarowy, do którego wbiega chłopiec o imieniu Brad. Budzi się gdzieś w lochu - w czasie i wymiarze nieokreślonym. Jedynym jego celem jest powrót do domu...
Twoim zadaniem jest przeprowadzenie Brada do domu. Droga będzie niebezpieczna. Napotkasz na swojej drodze wiele fanastycznych stworów oraz zagadek logicznych. Curse of Enchantia nie jest trudną grą. Wystarczy parę godzin aby przejść ją. Gra dla fanów gier 'point and click' i lubiących rozwiązywać dość łatwe zadania. Graficznie gra prezetuje się znakomicie - dźwięk również stoi na wysokim poziomie. Mankamentem może być to, że boahtera nie można 'zabić'.

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalego romu (min. Kickstart 1.3). Gra wymaga minimum 1Mb Chip RAM. Aby uruchomić grę włóż do stacji DF0 dystkietkę nr 6.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Curse Of Enchantia przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o CURSE OF ENCHANTIA

Secret Service

Opis gry w magazynie Secret Service z 1994 roku. Numer 13, strony 44-45.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą CURSE OF ENCHANTIA. KLĄTWA WIEDŹM Z ENCHANTII..Gry, które mogą ci się spodobać


Najwyżej ocenione gry

Gry online