csi ny the game
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze CSI: NY - The Game

W grze CSI: NY The game wcielamy się w role dwóch detektywów znanych z serialu Kryminalne Zagadki Nowego Jorku - Maca Taylora i Stellę Bonasera. Wybieramy bohatera i wchodzimy do świata gry, gdzie ostatecznym celem jest rozwiązanie wszystkich pięciu spraw kryminalnych. By posunąć śledztwo do przodu musimy szukać przeróżnych poszlak, łączyć ze sobą znalezione dowody, przesłuchiwać świadków, a nawet łamać skomplikowane kody. Dwukrotnie będziemy wcielać się w postać Maca i Stelli. Inni bohaterowie z serialu CSI również znajdują się w grze, ale tylko w określonych konkretnych lokacjach.
W grze zajmiemy się czynnościami typowymi dla pracy śledczego - będziemy musieli analizować próbki DNA i innych substancji, szukać różnic, dekodować e-maile. Warto wspomnieć o pobieraniu próbek krwi. Aby pobrać taką próbkę w grze należy dokładnie obrysować plamę krwi wacikiem, ale jeżeli zrobimy to choć trochę niedokładnie to będziemy musieli powtarzać czynność. Podczas rozgrywki trafimy w parę naprawdę ciemnych lokacji, gdzie ciężko będzie nam się odnaleźć.
Zagadki są naprawdę ciekawe i czasochłonne, ponieważ jedna zagadka zajmuje mniej więcej 2 godziny. Rozwiązując ciężkie sprawy towarzyszyć nam będzie przyjemna dla ucha oprawa dźwiękowa.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CSI NY THE GAME.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz