csi miami
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze CSI: Miami

CSI Miami powstało oczywiście na motywach z serialu o tym samym tytule. Jest to produkcja kryminalna opowiadająca o grupie ludzi zajmujących się rozwiązywaniem spraw różnych zbrodni. Wydarzenia z gry prezentują zagadki głównie związane z linią czasową początkowych odcinków serialu.

Jednym z bardzo atrakcyjnych smaczków jest wykorzystanie oryginalny głosów aktorów w dialogach z gry. Misje i wyzwania stawiane przez rozgrywkę są w dużej mierze oparte na pierwowzorze, dzięki czemu realizm jest na pierwszym miejscu. Fani serialu CSI mogą także wykorzystać swoją pamięć w rozwiązywaniu tajemnic, ponieważ serial daje dużo wskazówek.

Fabuła została stworzona przez scenarzystów serialu. Gra pozwala na wcielenie się w nowego detektywa CSI. W fabule czeka mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji, a do rozwiązania jest 5 niezależny spraw kryminalnych. W rozgrywce następują interakcje z oryginalnymi postaciami serialowymi: Horatio Caine, Yelina Salas, a także Calleigh Duquesne, Eric Delko i Tim Speedle. Wszyscy członkowie zespołu to pełne charyzmy postacie, które zapadną na długo w pamięć. Doskonale dobrane dialogi sprawiają, że imersja gry wchodzi na poziom super realistyczny.
ABANDONWARE  STARE GRY   CSI   CRIME   SCENE   INVESTIGATION   DETEKTYW   PRZYGODOWA   PUZZLE   ZAGADKA   MIAMI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CSI MIAMI.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz