crusader no remorse
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:



O grze Crusader: No Remorse

Crusader: No Remorse, gra akcji wydana w 1995 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (DOS) i konsol PlayStation i Sega Saturn.
Crusader No Remorse to kultowa gra akcji, której fabuła rozgrywa się na Ziemi w XXII wieku. Podczas rozgrywki wcielamy się w tytułowego Crusadera (Krzyżowca), Quentina Maxisa, który jest żołnierzem Światowego Forum Ekonomicznego (WEC), totalitarnej organizacji, która włada całą planetą. Buntuje się on i postanawia pomóc w jej obaleniu.
Gra podzielona jest na misje, a podczas rozgrywki przenoszeni jesteśmy na różne lokacje w celu wykonywania różnego rodzaju zadań. Mamy okazję odwiedzić różne miejsce - fabryki, biura i bazy wojskowe - należące do WEC. Podczas misji walczymy ze strażnikami i robotami. Musimy także zmierzyć się z różnej maści zagadkami i łamigłówkami. Przemykamy się przez rozbudowane systemy alarmowe i napotykamy po drodze nieuzbrojonych cywilów.
Crusader No Remorse zapewnia nam bogate środowisko gry, gdzie możemy niszczyć niemal każdy element otoczenia. Mamy także możliwość wykorzystywania sprzętu wroga do własnych celów oraz przeszukiwania zwłok w celu znalezienia dodatkowej broni.

Czasopisma w których można poczytać o grze Crusader No Remorse


Sklepy w których można kupić grę CRUSADER: NO REMORSE




Dlaczego nie można pobrać gry? Gra CRUSADER: NO REMORSE chroniona jest prawem autorskim. CRUSADER: NO REMORSE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
CRUSADER   REMORSE   MAXIS   QUENTIN   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobać



Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CRUSADER NO REMORSE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz