CRUSADER: NO REMORSE

crusader no remorse
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.83/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Crusader: No Remorse

Crusader: No Remorse, gra akcji wydana w 1995 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (DOS) i konsol PlayStation i Sega Saturn.

Crusader No Remorse to kultowa gra akcji, której fabuła rozgrywa się na Ziemi w XXII wieku. Podczas rozgrywki wcielamy się w tytułowego Crusadera (Krzyżowca), Quentina Maxisa, który jest żołnierzem Światowego Forum Ekonomicznego (WEC), totalitarnej organizacji, która włada całą planetą. Buntuje się on i postanawia pomóc w jej obaleniu.


Gra podzielona jest na misje, a podczas rozgrywki przenoszeni jesteśmy na różne lokacje w celu wykonywania różnego rodzaju zadań. Mamy okazję odwiedzić różne miejsce - fabryki, biura i bazy wojskowe - należące do WEC. Podczas misji walczymy ze strażnikami i robotami. Musimy także zmierzyć się z różnej maści zagadkami i łamigłówkami. Przemykamy się przez rozbudowane systemy alarmowe i napotykamy po drodze nieuzbrojonych cywilów.


Crusader No Remorse zapewnia nam bogate środowisko gry, gdzie możemy niszczyć niemal każdy element otoczenia. Mamy także możliwość wykorzystywania sprzętu wroga do własnych celów oraz przeszukiwania zwłok w celu znalezienia dodatkowej broni.


Ostatnia modyfikacja: 12 październik 2016

Czasopisma w których można poczytać o grze Crusader No RemorseDownload


Sklepy w których można kupić grę CRUSADER: NO REMORSE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra CRUSADER: NO REMORSE chroniona jest prawem autorskim. CRUSADER: NO REMORSE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   CRUSADER   REMORSE   MAXIS   QUENTIN   AKCJA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CRUSADER NO REMORSE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.