CRAZY FROG RACER 2

crazy frog racer 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Crazy Frog Racer 2

"Crazy Frog Racer 2" to gra akcji dla jednego lub dwóch graczy, w której gracz wciala się w tytułoego bohatera, Crazy Froga oraz przyjaciół znanych z tej serii wyścigów. Gra zawiera również dwa teledyski wydane przez Crazy Frog'a: "Axel F" i "Popcorn".

W grze dla pojedynczego gracza dostępne są następujące tryby:
- Mistrzostwa. W tym trybie mamy do zdobycia cztery puchary: Puchar Piłki Nożnej, Puchar Lodu, Puchar Miasta i Puchar Plaży. Początkowo dostępny jest tylko Puchar Piłki Nożnej, a ostatnie trzy muszą być odblokowane przez wygranie poprzedniego trofeum.
- Wyścig pojedynczy. W tym trybie dostępnych jest dwanaście różnych tras i dwanaście postaci.
- Pościg. W tym trybie gracz musi utrzymać przewagę nad ścigającymi się dronami jak najdłużej.
- Wyścigi na czas. W tym trybie gracz ściga się po torze bez przeciwników, próbując poprawić swój poprzedni najlepszy czas.

W grze dwuosobowej gracze mogą zagrać w trzy tryby, z czego Mistrzostwa jak i Wyścig pojedynczy nie różni się od wersji dla jednego gracza. Jedynym unikalnym trybem jest bitwa w której gracze mają trzy życia i rywalizują na jednej z czterech aren, wygrywa ostatni pozostający na przy życiu.

W grze znajdziemy równiez dwie mini gry: "Crazy Frog Pinball" i "Crazy Dance".

W "Crazy Frog Pinball" żaba jest wystrzeliwana z armaty na obszar gry, gdzie bezwładnie niszczy roboty. Gdy uderzy w robota lub straci impet, zatrzymuje się, a wokół niego pojawia się obracający się pierścień wskazujący kierunki. Gracz naciska spację, gdy wskaźnik wskazuje pożądany kierunek, i proces się powtarza. Dla każdej ścieżki dźwiękowej autorzy przygotowali osobny stół.

W "Crazy Dance" na ekranie pojawiają się strzałki, a gracz musi naciskać odpowiadający przycisk na klawiaturze numerycznej.


Uwagi: W nowszych systemach gra może za szybko wyświetlać grafikę - w takim przypadku skopiuj plik z katalogu fix w miejsce instalacji gry.Ostatnia modyfikacja: 29 marzec 2024Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CRAZY FROG RACER 2.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać