CRAZY FROG RACER 2

crazy frog racer 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Crazy Frog Racer 2

"Crazy Frog Racer 2" to gra akcji dla jednego lub dwóch graczy, w której gracz wciala się w tytułoego bohatera, Crazy Froga oraz przyjaciół znanych z tej serii wyścigów. Gra zawiera również dwa teledyski wydane przez Crazy Frog'a: "Axel F" i "Popcorn".

W grze dla pojedynczego gracza dostępne są następujące tryby:
- Mistrzostwa. W tym trybie mamy do zdobycia cztery puchary: Puchar Piłki Nożnej, Puchar Lodu, Puchar Miasta i Puchar Plaży. Początkowo dostępny jest tylko Puchar Piłki Nożnej, a ostatnie trzy muszą być odblokowane przez wygranie poprzedniego trofeum.
- Wyścig pojedynczy. W tym trybie dostępnych jest dwanaście różnych tras i dwanaście postaci.
- Pościg. W tym trybie gracz musi utrzymać przewagę nad ścigającymi się dronami jak najdłużej.
- Wyścigi na czas. W tym trybie gracz ściga się po torze bez przeciwników, próbując poprawić swój poprzedni najlepszy czas.

W grze dwuosobowej gracze mogą zagrać w trzy tryby, z czego Mistrzostwa jak i Wyścig pojedynczy nie różni się od wersji dla jednego gracza. Jedynym unikalnym trybem jest bitwa w której gracze mają trzy życia i rywalizują na jednej z czterech aren, wygrywa ostatni pozostający na przy życiu.

W grze znajdziemy równiez dwie mini gry: "Crazy Frog Pinball" i "Crazy Dance".

W "Crazy Frog Pinball" żaba jest wystrzeliwana z armaty na obszar gry, gdzie bezwładnie niszczy roboty. Gdy uderzy w robota lub straci impet, zatrzymuje się, a wokół niego pojawia się obracający się pierścień wskazujący kierunki. Gracz naciska spację, gdy wskaźnik wskazuje pożądany kierunek, i proces się powtarza. Dla każdej ścieżki dźwiękowej autorzy przygotowali osobny stół.

W "Crazy Dance" na ekranie pojawiają się strzałki, a gracz musi naciskać odpowiadający przycisk na klawiaturze numerycznej.


Uwagi: W nowszych systemach gra może za szybko wyświetlać grafikę - w takim przypadku skopiuj plik z katalogu fix w miejsce instalacji gry.Ostatnia modyfikacja: 29 marzec 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CRAZY FROG RACER 2.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać