CRAZY CHICKEN: ATLANTIS

Inne tytuły: Crazy Chicken: Jump'N Run Atlantis Quest, Moorhuhn Jump'n Run: Atlantis, Moorhuhn: Atlantis

crazy chicken atlantis
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.67/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Crazy Chicken: Atlantis

Seria Crazy Chicken (Moorhuhn), znana jest przede wszystkim z niskobudżetowych gier ale pomimo tego zdobyła swoje miejsce w historii rozrywki komputerowej dzięki swojemu niepowtarzalnemu urokowi. Jednym z ciekawszych odsłon gry jest seria Jump'n Run do którego należy "Crazy Chicken: Atlantis" (Moorhuhn: Atlantis).

Fabuła gry koncentruje się wokół poszukiwań legendarnej Atlantydy. Tytułowy bohater wyruszaja w ekscytującą wyprawę w podwodne otchłanie w poszukiwaniu tej zapomnianej cywilizacji. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, ponieważ jego łódź podwodna ulega awarii. Ale czy to może powstrzymać nieustraszonego łowcę skarbów?

Rozgrywka opiera się na sprawdzonych zasadach gier typu Jump'n Run. Gracze mają do pokonania 30 rozbudowanych poziomów, unikając pułapek, walcząc z przeciwnikami i zbierając różnorodne skarby. Jednym z elementów wprowadzonych w tej odsłonie jest obecność lokacji pod wodą, co oznacza konieczność nurkowania.

Gra "Crazy Chicken: Atlantis" zachowuje charakterystyczny humor i niepowtarzalny styl graficzny znany z wcześniejszych odsłon serii. Dwuwymiarowe tła połączone z trójwymiarowymi modelami postaci, towrzą unikalną atmosferę.


Ostatnia modyfikacja: 23 październik 2023Komentarze

Fan KFC   wysłano 2023-11-06 14:24:43

niezly ten krejzi cziken, ale bym go zjad z sosem bbq
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać