crazy cars iii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Crazy Cars III. Szalone wyścigi po USA.

Crazy Cars III, gra wyścigowo-zręcznościowa wydana w 1992 roku przez Titus Interactive. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST, C64 orac PC.
Gra to typowa gra wyścigowo-zręcznościowa. Jesteś uczestnikiem ulicznych wyścigów po terytorium Stanów Zjednoczoncyh. Do dyspozycji masz super wyścigowe auto. W każdym wyścigu jest do wygrania pewna suma pieniędzy za które możesz kupować przeróżne dodatki to Twojego bolidu oraz w razie dużych zniszczeń - naprawić go. Jak napisaliśmy, gra to typowy przedstawiciel gatunku wyścigowego, jednak autorom udało się wpleść pewne dodatki dzięki którym gra nie znudzi się tak szybko. Jednym z takich dodatków to policja. W wyścigu możesz spodziewać się kontroli i pościgu. Przed każdym wyścigiem możesz ustawić parametry takie jak opony, ile biegów ma mieć twój samochód czy rodzaj skrzyni biegów.
Crazy Cras III to dynamiczna gra wyścigowa, graficznie prezentująca raczej średni poziom. Pomimo tego każdy gracz lubiący takie gry jak Lotus Turbo Challenge, powinien zagrać również w tą pozycję.


Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu np. Kickstart 1.3 oraz 1 Mb Chip RAM.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Max   wysłano 2020-02-05 00:24:54

Pierwsza gra wyścigowa w jaka gralem w zyciu :) Druga to Colin McRae Rally z 1998.
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz