country justice revenge of the rednecks
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Country Justice: Revenge of the Rednecks

Country Justice: Revenge of the Rednecks to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja dzieje się na sztampowej, amerykańskiej farmie oraz wsi. Fabuła nie jest skomplikowana, lecz w tego typu grach historia nie powinna przykrywać swą powagą rozgrywki, w tym przypadku brutalnej rozwałki gatunkowo osadzonej w FPSach z lat dziewięćdziesiątych.
Miejsce akcji nawiedza tajemnicza plaga, w wyniku której, wszystkie stworzenia i okoliczni mieszkańcy przemienili się w zmutowane potwory. Jednakże głównych bohaterów gry - kuzynostwo Steve'a i Ellie - najbardziej nurtuje w tej chwili tajemnicze zaginięcie ukochanej kozy. Gra oprócz tego, że jest brutalna, jest też ogromnie groteskowa i dziwaczna. Zamiast typowych dla gatunku rozrzuconych po świecie apteczek, leczeniu służą tutaj różnorakie butelki z alkoholem. Świat przemierzamy zarówno pieszo, jak i za pomocą różnego rodzaju pojazdów wodno-lądowych.
Z powodu swej brutalności i dziwaczności gra na pewno nie jest dla każdego. Jednakże miłośnicy ostrych strzelanin w absurdalnej atmosferze będą zachwyceni.
COUNTRY   JUSTICE   REVENGE   REDNECKS   STRZELANKA   AKCJA   FANTASY   ZOMBIE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COUNTRY JUSTICE REVENGE OF THE REDNECKS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz