cossacks european wars
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.85/10 (10 głosów)


Twoja ocena:O grze Cossacks: European Wars

Cossacks: European Wars, gra strategiczna wydana w 2001 roku przez CDV Software Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
W Cossacks: European Wars będziesz brał udział w bitwach rozgrywających się od XVI do XVIII wieku. Do dyspozycji każdego gracza jest 16 nacji, wśród których znajduje się Austria czy też Francja.
Grę gracz rozpoczyna od zasiania pierwszych pól uprawnych, zbudowania pierwszych domów mieszkalnych, młynów oraz kopalń. W grze należy zadbać nie tylko o jedzenie dla swoich poddanych, ale także o drewno i kamienie, dzięki którym możliwe jest budowanie nowych budynków. Niewątpliwie najważniejszym elementem tej gry jest walka z przeciwnikami. W podstawowej nacji gracz do dyspozycji ma dystansową piechotę wyposażoną w broń białą. Inne warianty dostępne są po wyborze odpowiedniej nacji.
Cossacks: European Wars charakteryzuje się wysokiej, jakości oprawą graficzną Jest zbudowana w oparciu nawet o najmniejsze detale animacje i efekty, które towarzyszą wystrzałom i eksplozjom. Niewątpliwie w jedną całość spaja bogata oprawa dźwiękowa.

Czasopisma w których można poczytać o grze Cossacks European Wars


Sklepy w których można kupić grę COSSACKS: EUROPEAN WARS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra COSSACKS: EUROPEAN WARS chroniona jest prawem autorskim. COSSACKS: EUROPEAN WARS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
COSSACKS   EUROPEAN   WARS   STRATEGICZNA   RTS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COSSACKS EUROPEAN WARS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz