contract jack
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Contract J.A.C.K.

Contract J.A.C.K. to gra akcji wydana w 2003 roku przez Sierra Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Contract JACK to prosta gra, której bohaterem jest płatny zawodowy morderca. Jego zadaniem jest dostanie się do głównej kwatery włoskiego rywala i wyeliminowanie zagrożenie. Gra stanowi prequel gry akcji No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way. Postać agentki Cate Archer została zastąpiona Johnem Jackiem, który pracuje dla organizacji przestępczej H.A.R.M.


Gra została utrzymana w konwencji filmów szpiegowskich z lat 60. ubiegłego stulecia. Jack musi przejść przez wiele niebezpiecznych pomieszczeń, w których w nieoczekiwanych momentach pojawia się wróg. Aby przeżyć, Jack musi być szybszy od wroga, zlikwidować go, zanim on go zabije. Bohater ma wykonać zadanie – pokonać wszystkich, bez zbędnego zastanawiania się, myślenia, kogo zabić, a kogo nie. Jack musi odbyć kilka misji, które oznaczone są różnymi nazwami: Księżycowy psychopata, Próba ognia (karabinowego), Groza! Groza!, Witamy w Czechosłowacji, II Pazzo, Propozycja, Na kolizyjnym kursie.


Gra przeznaczona dla miłośników nieustannej akcji, strzelaniny i napięcia.
ABANDONWARE  STARE GRY   CONTRACT   JACK   AKCJA   HARM   SZPIEG   FPS   STRZELANKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CONTRACT JACK.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz