conflict vietnam
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Conflict: Vietnam

Kolejna odsłona popularnej serii taktycznych gier akcji, w których użytkownik obejmuje dowództwo nad czteroosobowym oddziałem złożonym z ekspertów w różnych dziedzinach. Tym razem deweloperzy postanowili odejść od znanej z poprzednich odsłon operacji Pustynna Burza, zamiast tego przenieśli fabułę do czasów wojny w Wietnamie.
Historia rozpoczyna się w roku 1968 w przeddzień ofensywy Tet i przedstawia losy członków 101 Dywizji Powietrznodesantowej: dowódcy Ragmana, medyka Cherry'ego, specjalisty od ciężkiej broni Hossa oraz snajpera i sapera w jednym - Juniora. Czwórka bohaterów przypadkowo zostaje oddzielona od pozostałych towarzyszy i od tego momentu zdana się tylko na siebie. Żołnierze będą musieli wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, by przedrzeć się przez siły Wietkongu.
Conflict: Vietnam to produkcja, w której ważną funkcję pełni nie tylko celne oko, ale także zdolność do wydawania odpowiednich rozkazów. Dobre rozstawienie pułapek lub rozlokowanie towarzyszy, może obrócić szalę na korzyść gracza. Zaletą tytułu jest różnorodność misji (14 poziomów) oraz odwiedzanych lokacji, ale też pochodzących z tego okresu broni (granatnik M79, karabiny M16A2 etc.) i pojazdów (np. czołg US M48 Patton).

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CONFLICT VIETNAM.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz