COMPANY OF HEROES

company of heroes
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.21/10 (7 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Company of Heroes

Company of Heroes to strategia czasu rzeczywistego osadzona w czasach II wojny światowej. Za jej premierę w 2006 roku odpowiada THQ Inc. Fabuła gry odnosi się do rzeczywistych zdarzeń z 1944 roku toczących się na terenie Francji. Przenosimy się zatem do wydarzeń związanych z operacją Overlord, zaczynając od słynnego lądowania w Normandii.


Gracz w trakcie trwania rozgrywki single-player, przyjmuje stronę aliantów. Przejmuje on tym samym kontrolę nad dwiema amerykańskimi kompaniami: Abie oraz Fox. W przeważającej części misji, gracz będzie miał okazję sterować głównie pierwszą z nich. Zadaniem gracza jest nie tylko walka z żołnierzami III Rzeszy, ale także umiejętne dysponowanie zasobami i utrzymanie linii zaopatrzenia. Szkolenia jednostek, handel asortymentem to tylko kilka ze sposobów rozbudowy Twojej bazy. Company of Heroes oferuje także rozgrywki wieloosobowe z maksymalnie ośmioma gracza jednocześnie. Tym co wyróżnia tryb multiplayer to możliwość przejęcia zarówno kompanii USA, jak i Niemiec. Oczywiście wybór strony konfliktu wymusza zastosowanie nieco innych stylów gry.


Ostatnia modyfikacja: 11 luty 2020W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra COMPANY OF HEROES chroniona jest prawem autorskim. COMPANY OF HEROES możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   COMPANY   HEROES   RTS   AKCJA   WOJNA   STRATEGICZNA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COMPANY OF HEROES.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać