company of heroes
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Company of Heroes

Company of Heroes to strategia czasu rzeczywistego osadzona w czasach II wojny światowej. Za jej premierę w 2006 roku odpowiada THQ Inc. Fabuła gry odnosi się do rzeczywistych zdarzeń z 1944 roku toczących się na terenie Francji. Przenosimy się zatem do wydarzeń związanych z operacją Overlord, zaczynając od słynnego lądowania w Normandii.


Gracz w trakcie trwania rozgrywki single-player, przyjmuje stronę aliantów. Przejmuje on tym samym kontrolę nad dwiema amerykańskimi kompaniami: Abie oraz Fox. W przeważającej części misji, gracz będzie miał okazję sterować głównie pierwszą z nich. Zadaniem gracza jest nie tylko walka z żołnierzami III Rzeszy, ale także umiejętne dysponowanie zasobami i utrzymanie linii zaopatrzenia. Szkolenia jednostek, handel asortymentem to tylko kilka ze sposobów rozbudowy Twojej bazy. Company of Heroes oferuje także rozgrywki wieloosobowe z maksymalnie ośmioma gracza jednocześnie. Tym co wyróżnia tryb multiplayer to możliwość przejęcia zarówno kompanii USA, jak i Niemiec. Oczywiście wybór strony konfliktu wymusza zastosowanie nieco innych stylów gry.

W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra COMPANY OF HEROES chroniona jest prawem autorskim. COMPANY OF HEROES możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   COMPANY   HEROES   RTS   AKCJA   WOJNA   STRATEGICZNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COMPANY OF HEROES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz