command and conquer tiberian sun
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Command & Conquer: Tiberian Sun

Command & Conquer: Tiberian Sun, gra strategiczna (RTS) wydana w 1999 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Command & Conquer: Tiberian Sun to kontynuacja gry Command & Conquer (często przez fanów tytułowanej Tiberian Dawn). Kolejna gra studia Westwood, jest pierwszą, w której zastosowano nowy unikatowy silnik 3D, znany z późniejszych produkcji z serii Red Alert. Kamery nie możemy co prawda kontrolować w dowolny sposób, ale oprawa graficzna jest miła dla oka i także fajnie się zestarzała.
W grze możemy pokierować dwiema stronami - Bractwem NOD i sojuszem o nazwie Global Defense Initiative, a jej akcja rozgrywa się w XXI w. W grze będziemy mogli rozegrać dwie długie kampanie dla każdej ze stron, które zapełnione są ciekawymi misjami w których m.in. będziemy musieć zniszczyć bazy przeciwnika. Pomiędzy poszczególnymi misjami oglądamy zaś wspaniałe przerywniki filmowe, które przedstawiają interesującą fabułę - to element wspólny dla wszystkich gier z serii Command & Conquer.


Uwagi: Gra na naszych stronach przeznaczona jest dla starszych systemów operacyjnych np. Windows XP. Grę dla nowszych systemów operacyjnych możecie pobrać z tej strony .

Czasopisma w których można poczytać o grze Command And Conquer Tiberian Sun

COMMAND   CONQUER   TIBERIAN   SUN   RED   ALERT   STRATEGICZNA   RTS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COMMAND AND CONQUER TIBERIAN SUN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz