command and conquer tiberian sun
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Command & Conquer: Tiberian Sun

Command & Conquer: Tiberian Sun, gra strategiczna (RTS) wydana w 1999 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Command & Conquer: Tiberian Sun to kontynuacja gry Command & Conquer (często przez fanów tytułowanej Tiberian Dawn). Kolejna gra studia Westwood, jest pierwszą, w której zastosowano nowy unikatowy silnik 3D, znany z późniejszych produkcji z serii Red Alert. Kamery nie możemy co prawda kontrolować w dowolny sposób, ale oprawa graficzna jest miła dla oka i także fajnie się zestarzała.
W grze możemy pokierować dwiema stronami - Bractwem NOD i sojuszem o nazwie Global Defense Initiative, a jej akcja rozgrywa się w XXI w. W grze będziemy mogli rozegrać dwie długie kampanie dla każdej ze stron, które zapełnione są ciekawymi misjami w których m.in. będziemy musieć zniszczyć bazy przeciwnika. Pomiędzy poszczególnymi misjami oglądamy zaś wspaniałe przerywniki filmowe, które przedstawiają interesującą fabułę - to element wspólny dla wszystkich gier z serii Command & Conquer.


Uwagi: Gra na naszych stronach przeznaczona jest dla starszych systemów operacyjnych np. Windows XP. Grę dla nowszych systemów operacyjnych możecie pobrać z tej strony .

Czasopisma w których można poczytać o grze Command And Conquer Tiberian Sun

COMMAND   CONQUER   TIBERIAN   SUN   RED   ALERT   STRATEGICZNA   RTS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

TH   wysłano 2020-08-26 13:01:57

Gra działa. Polecam
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz