colin mcrae rally 04
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (6 głosów)


Twoja ocena:O grze Colin McRae Rally 04

Colin McRae Rally 04, gra wyścigowa wydana w 2003 roku przez Codemasters Software Company Limited. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation i XBox.
Colin McRae Rally to czwarta odsłona świetnej gry wyścigowej, cenioną przez wielu graczy i fanów cyklu. Posiada wiele zalet, które odróżniają ją od poprzednich części. Najbardziej istotną jest bardzo dobre odwzorowanie realiów rajdów samochodowych. Model jazdy jest bardzo dopracowany. Niektórzy twierdzą nawet, że blisko mu do perfekcji. Samochody zachowują się na trasie bardzo realistycznie, a dodatkowo system kamer został wzbogacony o nowy widok. Do gry zostały również dodane nowe, licencjonowane modele samochodów rajdowych, które bardzo urozmaicają rozgrywkę. W grze znajdziemy m.in. Subaru Imprezę, Forda Focusa, Mitsubishi Lancera, Forda Pumę, Fiata Punto i wiele więcej włączając pojazdy klasy B oraz historyczne. W nowej części znajdziemy też lepsze tekstury i nowe animacje. Grafika została zdecydowanie poprawiona. Zostały ulepszone również inne systemy takie jak system uszkodzeń lub zdobywania ulepszeń. Dodatkowym smaczkiem jest możliwość gry z innymi graczami w trybie multiplayer, który pozwala na rywalizację z osobami z całego świata i pokazywanie swoich umiejętności. Ta część Colina zawdzięcza swoją doskonałość fanom serii, których wskazówki i propozycje dotyczące zmian wysłuchali twórcy gry i zastosowali w nowej odsłonie. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że to gracze sprawili, że jest ona tak dobra.


Uwagi: Po wypakowaniu archiwum, uruchom cmr4_x32.reg (dla systemów 32-bitowych) lyb cmr4_64.reg (dla systemów 64-bitowych). Ustaw tryb kompatybilności z Windows XP. Jeżeli będziesz miał problemy z grafiką, skopiuj plik D3D9.dll z pakietu dgVooDoo w miejsce gdzie wypakowałeś grę.

COLIN   MCRAE   RALLY   WYŚCIGOWA   RAJDU   WRC   SYMULATOR   SPORTOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

stachó   wysłano 2020-11-04 11:35:28

kiedy bedzie colin mcrae rally 2005?
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz