COLD WAR

cold war
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Cold War

Wydana w 2005 roku przez DreamCatcher Interactive gra Cold War pozwala przenieść się do czasów zimnej wojny. Gracz ma możliwość wcielenia się w rolę Matthew Cartera, który jako amerykański dziennikarz przebywa na terenie Rosji. To nie pierwszy raz kiedy masz styczność z tym krajem, a co gorsza ze spiskowcami KGB. Jesteś w posiadaniu ważnych informacji i planów konspiratorów. Pewnego razu zostajesz wciągnięty w pułapkę zaaranżowaną przez spiskowców. Sprawa komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że byłeś autorem reportażu demaskującego operację KGB w Berlinie.


W ramach zemsty zamieniono Twój zwykły aparat fotograficzny na sprzęt z bronią rentgenowską. Zostajesz więc ujęty jako zabójca sekretarza generalnego i osadzony w więzieniu śledczym z Łubiance. Twoim celem jest ucieczka z więzienia wraz z szefem Gwardii Prezydenckiej, który również został wrobiony. Musisz z nim współpracować, aby nie tylko wydostać się na wolność, ale też udowodnić waszą niewinność i powstrzymać radykałów KGB przed obaleniem rządu. Jako dziennikarz nie jesteś ekspertem od broni, dlatego musisz bazować na własnym sprycie i atakować czymkolwiek się da.


Ostatnia modyfikacja: 31 grudzień 2019W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra COLD WAR chroniona jest prawem autorskim. COLD WAR możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   COLD   WAR   AKCJA   PUZZLE   STRZELANKA   ZIMNA   WOJNA   SZPIEG  Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COLD WAR.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać