cold fear
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Cold Fear

Cold Fear, gra akcji wydana w 2005 roku przez Ubisoft Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation i XBox.

Cold Fear to pierwsza gra z gatunku horror-survival, wydana przez francuskiego giganta - Ubisoft. Tytuł charakteryzuje się piękną, widowiskową oprawą graficzną oraz zaawansowanym systemem walk, w którym korzystać można z całego arsenału broni — od broni białej, poprzez pistolety na karabinach maszynowych kończąc.


W głównym wątku fabularnym gracz wciela się w oficera Amerykańskiej Straży Przybrzeżnej, Toma Hansena. Ów oficer otrzymuje zlecenie zbadania obiektu dryfującego po morzu Beringa. Odkrywszy brak załogi statku, Tom staje się podejrzliwy. Badając każdy kąt opuszczonej łodzi wielorybniczej, bohater mierzy się z całą hordą inteligentnych oraz szalenie niebezpiecznych stworów, które przejęły nad nią kontrolę. Głowna misja polega na zbadaniu przyczyn obecności tajemniczych istot, przetrwaniu. Akcja gry toczy się podczas wiernie odwzorowanego sztormu na pełnym morzu, co niewątpliwie wzbogaca rozgrywkę o elementy nieprzewidywalności. Gra skierowana jest do dorosłego odbiorcy z racji na niespotykaną dbałość o detale walk i mroczny, przerażający klimat gameplay'u.

Sklepy w których można kupić grę COLD FEAR
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra COLD FEAR chroniona jest prawem autorskim. COLD FEAR możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COLD FEAR.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz