CODE OF HONOR: THE FRENCH FOREIGN LEGION

code of honor the french foreign legion
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.13/10 (12 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Code of Honor: The French Foreign Legion

Code of Honor: The French Foreign Legion to strzelanka wydana w 2007 roku przez DTP Entertainment AG. Gracz wciela się w rolę Claude’a Bouleta, członka Francuskiej Legii Cudzoziemskiej. Akcja zaś toczy się na Wybrzeżu Kości Słoniowej, podczas natarć lokalnej armii z francuskimi oddziałami.


Fabuła opiera się na autentycznych wydarzeniach z wojny domowej na Wybrzeżu Kości Słoniowej mających miejsce w 2004 roku. Ty, jako Claude, bierzesz udział w kilku liniowych misjach bojowych. Do Twoich zadań należeć będzie m.in. wyzwolenie miasta, zniszczenie samolotów czy obrona innego strzelca. Arsenał broni dostępny w Code of Honor, tak jak historia gry, również została zaczerpnięta z faktycznych wydarzeń. Do dyspozycji mamy zatem karabin szturmowy FAMAS, wyrzutnię rakiet LRAC czy pistolet HK USP. Odwzorowano także mundury i ekwipunek członków Legii, jak również pojazdy bojowe i helikoptery.


Ostatnia modyfikacja: 20 styczeń 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   CODE   HONOR   FRENCH   FOREIGN   LEGION   AKCJA   STRZELANKA   FPS   AFRYKA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CODE OF HONOR THE FRENCH FOREIGN LEGION.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać