CISCO HEAT. ALL AMERICAN POLICE CAR RACE.

odwiedzin: 2424    pobrano: 953Rok: 1990

Gatunek: zręcznościówka | wyścigowa

Wydawca: Jaleco

Producent: ICE

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Cisco Heat. All American Police Car Race, to gra zręcznościowa (wyścigi) wydana w 1990 roku Jaleco. Gra pierwotnie ukazała się na automaty Coin-Op. W późniejszych latach wydano konwersję gry dla komputerów domowych 8- i 16-bitowych, w tym wersje dla Amigi i PC.
W Cisco Heat, gracz wciela się w oficera policji. Bierzemy udział w wyścigu samochodów policyjnych po ulicach San Francisco. Do wyboru mamy dwa rodzaje samochodów policyjnych. Klasyczny, Cadillac Brougham oraz testowy, nwej generacji wóz, Nissan 300ZX Z32. Samochody różnią się prędkością maksymalną oraz przyśpieszeniem.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, akcja gry toczy się w San Francisco, będziemy przejeżdżać przez słynny Golden Gate, napotkamy słynne tramwaje oraz wiele innych charakterystycznych osobliwości tegi miasta.
Cisco Heat, to gra niestety nie pozbawiona wad. Jedną z nich, jest fakt, że twoi przeciwnicy mogą wjeżdżać w przeszkody. Drugą istotną wadą (wersja PC), rozgrywka gry wyświetlana w małym okienku (ok. 1/4 ekranu).

Uwagi:
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Cisco Heat przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o CISCO HEAT

Top Secret

Recenzja gry w miesięczniku Top Secret z 1992 roku. Numer 06, strona 32


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą CISCO HEAT. ALL AMERICAN POLICE CAR RACE..

Przejdź do sekcji: Download CISCO HEAT
TAGI: CISCO HEAT   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   WYŚCIGOWA   JALECO   IMAGE WORKS  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo