CHUCK ROCK. ODZYSKAĆ DZIEWCZYNĘ.

odwiedzin: 2841    pobrano: 977Rok: 1991

Gatunek: platformówka | zręcznościówka

Wydawca: Core Design

Producent: Core Design

Platforma: Amiga | Atari St | Genesis | SNES

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Chuck Rock, to gra platformowo-zręcznościowa wydana w roku 1991 przez Core Design. Gra powstała na komputery Amiga, Atari ST, C64 oraz konsole SEGA.
Pewnego dnia, gdy Chuck, jak to miał w zwyczaju, oglądał telewizję a Ophelia (jego żona) zajmowała się domowymi sprawunkami, pod ich dom zakradł się niedobry Gary Gritter. Ophelia zawsze się podobały Garremu, ale nic do niego nie miała. Jednak Garry'emu żona Chucka jak najbardziej odpowiadła. Więc tego dnia postanowił ją uprowadzić. I tak oto zaczyna się twoja przygoda.
W grze sterujesz Chuck'iem. Wyruszasz na wybrawę, aby odzyskać żonę. Pokonując niebezpieczną drogę będziesz musiał unikać i eliminować różne stworzenia żyjące w czasach kamienia łupanego. Do obrony masz swój brzuszek. Poza tym możesz korzystać z różnych napotkanych kamieni aby się bronić lub wspiąć gdzieś na szczyt. Droga nie jest łatwa, do pokonania masz 25 różnych lokacji. Zabawa na kilka godzin murowana.
Chuck Rock jest grą graficznie bardzo dobrze dopracowana. Kolorystyka jak i animacja postaci stoi na najwyższym poziomie. Dźwięk i muzyka nie pozostają w tyle za grafiką. W grę może zagrać każdy od lat 7 do 107. Rozrywka na kilkadzisiąt godzin zapewniona.

Uwagi:
Gra nie wymaga oryginalnego romu. Można uruchomić na załączonym Aros.


Chuck Rock pobierzesz również dla komputerów 8-bitowych (C64) tutaj Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Chuck Rock przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą CHUCK ROCK. ODZYSKAĆ DZIEWCZYNĘ..

Przejdź do sekcji: Download CHUCK ROCK
TAGI: CHUCK ROCK   CORE DESIGN   PLATFORMÓWKA   ZRĘCZNOŚCIÓWKA  

Najwyżej ocenione gry

Gry online