chuck rock
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.25/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Chuck Rock. Odzyskać dziewczynę.

Chuck Rock, to gra platformowo-zręcznościowa wydana w roku 1991 przez Core Design. Gra powstała na komputery Amiga, Atari ST, C64 oraz konsole SEGA.
Pewnego dnia, gdy Chuck, jak to miał w zwyczaju, oglądał telewizję a Ophelia (jego żona) zajmowała się domowymi sprawunkami, pod ich dom zakradł się niedobry Gary Gritter. Ophelia zawsze się podobały Garremu, ale nic do niego nie miała. Jednak Garry'emu żona Chucka jak najbardziej odpowiadła. Więc tego dnia postanowił ją uprowadzić. I tak oto zaczyna się twoja przygoda.
W grze sterujesz Chuck'iem. Wyruszasz na wybrawę, aby odzyskać żonę. Pokonując niebezpieczną drogę będziesz musiał unikać i eliminować różne stworzenia żyjące w czasach kamienia łupanego. Do obrony masz swój brzuszek. Poza tym możesz korzystać z różnych napotkanych kamieni aby się bronić lub wspiąć gdzieś na szczyt. Droga nie jest łatwa, do pokonania masz 25 różnych lokacji. Zabawa na kilka godzin murowana.
Chuck Rock jest grą graficznie bardzo dobrze dopracowana. Kolorystyka jak i animacja postaci stoi na najwyższym poziomie. Dźwięk i muzyka nie pozostają w tyle za grafiką. W grę może zagrać każdy od lat 7 do 107. Rozrywka na kilkadzisiąt godzin zapewniona.


Uwagi:
Gra nie wymaga oryginalnego romu. Można uruchomić na załączonym Aros.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CHUCK ROCK.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz