chaos legion
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (5 głosów)


Twoja ocena:O grze Chaos Legion

W grze Chaos Legion gracz przejmuje kontrolę nad niejakim Siegem Warheitem. Postać o wdzięcznie brzmiącym nazwisku to rycerz, który pragnie powstrzymać swojego dawnego przyjaciela - Victora Delacroix - przed zniszczeniem wszystkich trzech światów (Nether, Celestial i Middle). Wszystko za sprawą tajemniczej księgi, która posiada olbrzymią moc destrukcji, a którą Victor po prostu ukradł. Ów księga to tzw. "Apokryf Izaaka" i stanowi ważny artefakt dla pewnego zakonu.


Całość utrzymana jest w nieco gotyckim klimacie, przez co w grze dominują widoki ruin, zamków oraz wszędobylskich ciemności. Pozornie prosta fabuła z czasem ukazuje swoje bardziej surrealistyczne i nieliniowe oblicze.


Gra składa się z trzynastu misji oraz walki finałowej. Głównym zadaniem jest eliminowane zastępów przeciwników przy pomocy miecza oraz specjalnych mocy tzw. Legionów. Są to stwory i jest ich siedem. Każdy dysponuje innymi właściwościami i radzi sobie w starciach z innymi przeciwnikami. Część z nich walczy wręcz a część na dystans. Są też takie, które opierają swoją przydatność na magii i co ciekawe, wszystkie udostępniają graczowi część swoich mocy nawet wtedy kiedy nie biorą aktywnego udziału w walce.


Warto zaznaczyć, że zabijanie kolejnych fal potworów regeneruje zdrowie lub wydłuża czas aktywnej obecności naszych demonów.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CHAOS LEGION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz