CHAOS ENGINE 2.

chaos engine 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Chaos Engine 2.

Chaos Engine 2, gra zręcznściowa (strzelanka) wydana w 1996 roku przez Renegade Software dla komputerów Amiga oraz konsolę Amiga CD32. Jest to sequel Chaos Engine z 1993 (znanej również jako Soldiers of Fortune).

Akcja gry toczy się zaraz po zniszczeniu urządzenia do podróży w czasie (Chaos Engine) Barona Fortesque. Okazuje się jednak, że nasi bohaterowie zostali uwięzieni w pętli czasowej. Jedynym ratunkiem jest odbudowanie maszyny czasu.

W przeciwieństwie do poprzednika, w Chaos Engine 2, ekran podzielony jest na dwie części. W grze nie ma trybu współpracy (co-op), tutaj każdy działa sam. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów poprzez zbieranie przedmiotów, "zabijanie" monstrów oraz, rzecz jasna, rywala (może to być komputer lub drugi gracz).

Chaos Engine 2, to świetna rozywka dla dwóch osób. Dzięki trybowi "deathmatch" rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Graficznie jak i dźwiękowo gra prezentuje przyzwoity poziom.Uwagi:
Gra w wesji dla komputerów wyposażonych w kości AGA. WinUAE skonfiguruj dla Amigi 1200.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Chaos Engine 2
Komentarze

Hubert   wysłano 2022-04-21 10:28:19

Doskonały przykład zmaszczenia świetnej gry.

Zamiast wykonać kontynuację - nawet na takim samym poziomie graficznym i dźwiękowym, dodać nowe postacie, bronie, levele, umiejętności - wymyślono beznadziejny tryb kooperacji z rozpraszającym podziałem ekranu na dwie części.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać