CHAOS ENGINE. NA RATUNEK LUDZKOŚCI.

odwiedzin: 3245    pobrano: 1126


Chaos Engine (inna nazwa Soldiers of Fortune), strzelanka z roku 1993 wydana przez Renegade Software. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
Gdzieś w przyszłości, szalony naukowiec stworzył maszynę. Maszynę, która spowodowała chaos. Ludzie i zwierzęta zaczeli się wyniszczać, powstały monstrualne stwory. Tylko sześć osób na świecie jest w stanie uratować ludzkość. Każdy ze śmiałków posiada unikalne umięjętności, specjalistyczną broń oraz indywidualne cechy, które pomogą uchornić świat.
Chaos Engine, to gra z gatunku shut'em-up (strzelanka). Masz do pokonania cztery światy, każdy podzielony na mniejsze misje. W grze mogą grać dwie osoby, lub z komputerem. Swoją wędrówkę rozpoczynasz od wynajęcia swojego bohatera (jak wcześniej wspomnieliśmy, jest ich sześciu). Każdy ma indywidualne cechy. Gra jest bardzo dynamiczna. Poziom trudności dość wysoki.
Chaos Engine, graficznie prezentuje się znakomicie, dźwięk również dopracowany i co najważniejsze dopełnia całość. Jest to znakomita rozrywka na kilka godzin, o ile jesteś fanem tego typu gier.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Ustaw 1Mb Chip RAM w zakładce RAM.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą CHAOS ENGINE. NA RATUNEK LUDZKOŚCI..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download CHAOS ENGINE
CHAOS ENGINE
Ocena


Udostępnij
Download

wolne buki

Tagi