CHAOS ENGINE. NA RATUNEK LUDZKOŚCI.

odwiedzin: 5123    pobrano: 2117Rok: 1993

Gatunek: zręcznościowa | strzelanka

Wydawca: Renegade Software

Producent: The Bitmap Brothers

Platforma: Amiga | Atari ST | PC | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Chaos Engine (inna nazwa Soldiers of Fortune), strzelanka z roku 1993 wydana przez Renegade Software. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
Gdzieś w przyszłości, szalony naukowiec stworzył maszynę. Maszynę, która spowodowała chaos. Ludzie i zwierzęta zaczeli się wyniszczać, powstały monstrualne stwory. Tylko sześć osób na świecie jest w stanie uratować ludzkość. Każdy ze śmiałków posiada unikalne umięjętności, specjalistyczną broń oraz indywidualne cechy, które pomogą uchornić świat.
Chaos Engine, to gra z gatunku shut'em-up (strzelanka). Masz do pokonania cztery światy, każdy podzielony na mniejsze misje. W grze mogą grać dwie osoby, lub z komputerem. Swoją wędrówkę rozpoczynasz od wynajęcia swojego bohatera (jak wcześniej wspomnieliśmy, jest ich sześciu). Każdy ma indywidualne cechy. Gra jest bardzo dynamiczna. Poziom trudności dość wysoki.
Chaos Engine, graficznie prezentuje się znakomicie, dźwięk również dopracowany i co najważniejsze dopełnia całość. Jest to znakomita rozrywka na kilka godzin, o ile jesteś fanem tego typu gier.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Ustaw 1Mb Chip RAM w zakładce RAM.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Chaos Engine przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą CHAOS ENGINE. NA RATUNEK LUDZKOŚCI..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download CHAOS ENGINE
TAGI: CHAOS   ENGINE   SOLDIERS   FORTUNE   RENEGADE   BITMAP BROTHERS   STRZELANKA  

Najwyżej ocenione gry

Gry online