chaos engine
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.95/10 (10 głosów)


Twoja ocena:O grze Chaos Engine. Na ratunek ludzkości.

Chaos Engine (inna nazwa Soldiers of Fortune), strzelanka z roku 1993 wydana przez Renegade Software. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
Gdzieś w przyszłości, szalony naukowiec stworzył maszynę. Maszynę, która spowodowała chaos. Ludzie i zwierzęta zaczeli się wyniszczać, powstały monstrualne stwory. Tylko sześć osób na świecie jest w stanie uratować ludzkość. Każdy ze śmiałków posiada unikalne umięjętności, specjalistyczną broń oraz indywidualne cechy, które pomogą uchornić świat.
Chaos Engine, to gra z gatunku shut'em-up (strzelanka). Masz do pokonania cztery światy, każdy podzielony na mniejsze misje. W grze mogą grać dwie osoby, lub z komputerem. Swoją wędrówkę rozpoczynasz od wynajęcia swojego bohatera (jak wcześniej wspomnieliśmy, jest ich sześciu). Każdy ma indywidualne cechy. Gra jest bardzo dynamiczna. Poziom trudności dość wysoki.
Chaos Engine, graficznie prezentuje się znakomicie, dźwięk również dopracowany i co najważniejsze dopełnia całość. Jest to znakomita rozrywka na kilka godzin, o ile jesteś fanem tego typu gier.


Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Ustaw 1Mb Chip RAM w zakładce RAM.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CHAOS ENGINE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz