CHAMPIONSHIP SNOWBOARDING 2004

championship snowboarding 2004
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Championship Snowboarding 2004

Championship Snowboarding 2004 to bardzo prosta gra sportowa, w trybie jednego gracza, w którym gracz ma zadanie rywalizować w trybie jednego gracza w zawodach typu snowboard.

W grze gracz ma do czynienia z bardzo szerokim wachlarzem konkurencji o różnorakim poziomie trudności. To co wyróżnia tę grę na tle konkurencji jest fakt, że nie ma w niej możliwości konkurowania z innymi graczami, dostępny jest jedynie tryb jednego gracza.

Ponadto, punkty w trakcie rozgrywki zdobywa się poprzez wykonywanie różnorakich trików, które są oceniane przez sztuczną inteligencję. Za zdobyte punkty od trzydziestu tysięcy, poprzez pięćdziesiąt tysięcy i ostatecznie osiemdziesiąt tysięcy zdobywa się kolejno brązowy, srebrny lub złoty medal. To wszystko powoduje że gracz musi się naprawdę napracować, aby przyswoić wszystkie umiejętności techniczne, które pozwolą na zdobycie miejsca na podium w trakcie danych rozgrywek. Co oczywiste, oprawa graficzna pozostawia wiele do życzenia, głównie z uwagi na fakt, że gra została wydana w 2003 roku. Mimo to, warto docenić ogólny wymiar rozgrywki, który w bardzo przyjazny sposób pozwala na skuteczne oderwanie się od trudów codzienności w życiu prywatnym i zawodowym.


Ostatnia modyfikacja: 27 marzec 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Marek   wysłano 2022-11-25 21:34:06

Przy próbie otwarcia w programie do mountowania płyt wyskakuje komunikat typu: niepoprawny format pliku
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać