CASANOVA: THE DUEL OF THE BLACK ROSE

casanova the duel of the black rose
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Casanova: The Duel of the Black Rose

Giacomo Casanova był europejskim awanturnikiem, podróżnikiem, a także literatem. Jego nazwisko kojarzy praktycznie każdy. Stanowi ono bowiem synonim bycia uwodzicielem. Barwne życie, które prowadził Casanova, sprawia, że jest on idealnym bohaterem dla różnych produkcji, w tym również i dla gier. „Casanova: The Duel of the Black Rose” to gra, która opowiada właśnie jedną z historii Giacomo Casanovy.

Fabuła gry „Casanova: The Duel of the Black Rose” ma miejsce w XVIII wieku. Młody Casanova wraz z matką podróżuje statkiem, gdy zostają oni zaatakowani przez piratów. Matka bohatera ginie, natomiast samemu Casanovie udaje się cudem uciec. Bohater poprzysięga zemstę i jakiś czas później rozpoczyna własne śledztwo, które ma wyjaśnić, co się stało, że jego matka zginęła.

Rozgrywka w „Casanova: The Duel of the Black Rose” przypomina typową „przygodówkę”. Gracz ma możliwość sterowania tytułowym bohaterem, który ma możliwość przemierzenia ponad setki lokacji i wchodzenia w interakcje z kilkudziesięcioma NPC-ami. Same lokacje są prerenderowane, a postaci trójwymiarowe. W grze z racji na gatunek nie brakuje także elementów zręcznościowych oraz wszystkich tych, które wymagają wykorzystania zdolności manualnych.


Uwagi: Po zainstalowaniu gry, zamontuj obraz drugiej płyty i skopiuj jej zawartość do katalogu w którym zainstalowałeś grę.


ABANDONWARE  STARE GRY   CASANOVA   ROSE   AKCJA   PUZZLE   PRZYGODOWA   AMANT   WENECJA   WŁOCHY  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CASANOVA THE DUEL OF THE BLACK ROSE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać