CARNIVORES 2

carnivores 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.20/10 (23 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Carnivores 2

Carnivores 2, gra akcji wydana w 1999 roku przez WizardWorks Group. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation.

Carnivores 2 to strzelanka, która przenosi gracza na planetę FMM UV-32, oddaloną od Ziemi o miliony lat świetlnych. Zadaniem gracza jest polowanie na stworzenia zamieszkujące tę odległą planetę. Wyglądają one zupełnie jak wymarłe na Ziemi dinozaury! W grze zastosowano system punktowy - za każdego zabitego dinozaura gracz otrzymuje punkty, dzięki którym może kupować skuteczniejszą broń oraz inne akcesoria takie jak mapy pomagające tropić zwierzęta oraz gwizdki, które je zwabią. Początkowo na koncie gracza znajduje się 100 punktów, dzięki którym może zakupić najprostszą broń oraz licencję umożliwiającą strzelanie do wybranych stworzeń. Postępy w rozrywce dają możliwość polowania na kolejne, coraz bardziej inteligentne gatunki oraz rozwijania ekwipunku ułatwiającego łowy. W Carnivores 2 występuje aż 15 gatunków dinozaurów, które różnią się między sobą stopniem agresywności, stopniem oswojenia oraz wielkością. W zależności od charakteru mogą się one również uciekać lub bronić i próbować zabić gracza.


Ostatnia modyfikacja: 9 październik 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CARNIVORES 2.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać