carmageddon
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.18/10 (14 głosów)


Twoja ocena:O grze Carmageddon. Wyścigi bez trzymanki.

Carmageddon, gra wyścigowa wydana w 1997 roku przez Interplay i SCI. Gra ukazała się pierwotnie dla komputerów PC, później również dla komputerów Macintosh oraz konsol PlayStation, Nintendo 64.
Fabuła gry inspirowana filmem "Death Race 2000". Wcielamy się w kierowcę futurystycznego pojazdu i bierzemy udział w nielegalnych wyścigach. Wyścigi odbywają się w przeróżnych lokalizacjach np. po ulicach miasta, w kopalni czy na terenie fabryki. Naszym zadaniem jest zakończenie wyścigu w ściśle określonym czasie. Oczywiście w czasie rajdu, możemy zdobyć dodatkowy czas poprzez np. zniszczenie samochodu rywala lub rozjechanie przechodniów.
Wyścig możemy zakończyć w trzy różne sposoby - dojechanie do mety jako pierwszy (po prozstu wyścig), zniszczenie samochodów wszystkich konkurentów lub rozjechanie wszystkich przechodniów na danym poziomie.
Carmageddon, pomimo wielu kontrowersji zdobyła bardzo dużą popularność (świadzczy o tym fakt wydania później kilku części i dodatków).


Uwagi: Grę dla PC uruchomisz poleceniem Carma.EXE.

Czasopisma w których można poczytać o grze Carmageddon


Sklepy w których można kupić grę CARMAGEDDON. WYŚCIGI BEZ TRZYMANKI.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra CARMAGEDDON. WYŚCIGI BEZ TRZYMANKI. chroniona jest prawem autorskim. CARMAGEDDON. WYŚCIGI BEZ TRZYMANKI. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CARMAGEDDON.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz