CAPTAIN DYNAMO. KAPITANA DYNAMO W AKCJI.

captain dynamo
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Captain Dynamo. Kapitana Dynamo w akcji.

Captain Dynamo jest grą platformową z elementami zręcznościowymi. Gra wydana przez Codemasters w 1992 roku. Captain Dynamo pojawił się dla komputerów Amiga, Atari ST, C64, ZX Spectrum, Amstrad CPC oraz PC.

Historia jest krótka. Austen Von Flyswatter skradł największą kolekcję diamentów jakie zdołano zgromadzić na ziemi. Jedynym bohaterem jaki jest w stanie je odzyskać jest nie kto inny jak Kapitan Dynamo. Jednak od dwudziestu pięciu lat nikt o nim nie słyszał ani nie widział. Kapitan Dynamo odszedł na emeryturę i pędzi spokojny żywot w domu bohaterów emerytów Happyvale. Po telefonach zrozpaczonych przywódców - zdecydował się pomóc i odzyskać diamenty.

W grze sterujesz Kapitanem Dynamo. I to do Ciebie należy zadanie odzyskania diamentów. Uważaj na wszystko co się porusza, bo jedynym twoim uzbrojeniem są wysokie skoki!

Kapitan Dynamo, to gra, która nie należy do najtrudniejszych - można przejść w kilka godzin. Graficznie dopracowana - ładne animcje postaci. Muzyka, po dłużeszej chwili staje się monotonna i czasami przeszkadza. Mimo to, jak masz kilka wolnych godzin, można zagrać.Uwagi:
Gra w wersji dla Amigii nie wymaga specjalnych ustawień. Wystarczy Rom w wersji 1.3 oraz 512 kB Chip RAM.

Wersja dla PC - przeciągnij ikonę DYNAMO.COM na DosBOX.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CAPTAIN DYNAMO.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać