CAPTAIN DYNAMO. KAPITANA DYNAMO W AKCJI.

odwiedzin: 2609    pobrano: 918


Captain Dynamo jest grą platformową z elementami zręcznościowymi. Gra wydana przez Codemasters w 1992 roku. Captain Dynamo pojawił się dla komputerów Amiga, Atari ST, C64, ZX Spectrum, Amstrad CPC oraz PC.
Historia jest krótka. Austen Von Flyswatter skradł największą kolekcję diamentów jakie zdołano zgromadzić na ziemi. Jedynym bohaterem jaki jest w stanie je odzyskać jest nie kto inny jak Kapitan Dynamo. Jednak od dwudziestu pięciu lat nikt o nim nie słyszał ani nie widział. Kapitan Dynamo odszedł na emeryturę i pędzi spokojny żywot w domu bohaterów emerytów Happyvale. Po telefonach zrozpaczonych przywódców - zdecydował się pomóc i odzyskać diamenty.
W grze sterujesz Kapitanem Dynamo. I to do Ciebie należy zadanie odzyskania diamentów. Uważaj na wszystko co się porusza, bo jedynym twoim uzbrojeniem są wysokie skoki!
Kapitan Dynamo, to gra, która nie należy do najtrudniejszych - można przejść w kilka godzin. Graficznie dopracowana - ładne animcje postaci. Muzyka, po dłużeszej chwili staje się monotonna i czasami przeszkadza. Mimo to, jak masz kilka wolnych godzin, można zagrać.

Uwagi:
Gra w wersji dla Amigii nie wymaga specjalnych ustawień. Wystarczy Rom w wersji 1.3 oraz 512 kB Chip RAM.

Wersja dla PC - przeciągnij ikonę DYNAMO.COM na DosBOX.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download CAPTAIN DYNAMO
CAPTAIN DYNAMO
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi