BUGS BUNNY: LOST IN TIME

bugs bunny lost in time
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Bugs Bunny: Lost in Time

Bugs Bunny: Lost in Time, gra akcji wydana w 1999 roku przez Infogrames Europe. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation.

Popularność Bugs Bunny: Lost in Time zbiegła się w swoim czasie z dużą oglądalnością kultowego serialu "Zwariowane Melodie". Zręcznościówka z uwielbianym przez wszystkich Królikiem Bugsem podobnie jak animacja Warner Bros odznacza się nietypową fabułą oraz specyficznym poczuciem humoru. Pozostali nawet Ci sami aktorzy dubbingujący. Przygody głównego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby co daje dużą przejrzystość świata przedstawionego. Duża grywalność połączona jest z łatwością systemu walki, możliwością skoków, przewrotów oraz wspinania się po linie.


Bugs Bunny: Lost in Time to świetna propozycja również dla dziecka. Co prawda w grze spotkać możemy masę przeciwników i niebezpiecznych pułapek, ale nigdy nie jest przekraczana granica przemocy. W grze występuje masa nietypowych zagadek, lecz są one jak najbardziej w zasięgu nawet najmłodszych graczy. Odkrywanie trójwymiarowej mapy oraz coraz to nowe poziomy trudności są zabawą dla graczy w każdym wieku, co może być wielu wspólnych rodzinnych wieczorów.


Uwagi: Na nowych komputerach może być problem z uruchomieniem gry na kartach 3D. W takim przypadku w ustawieniach wybierz żeby gra nie korzystała z karty 3D dla szybszych komputerów.Ostatnia modyfikacja: 8 czerwiec 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   BUGS   BUNNY   LOST   TIME   AKCJA   ZWARIOWANE   MELODIE   KRESKÓWKA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BUGS BUNNY LOST IN TIME.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać