bud tucker in double trouble
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Bud Tucker in Double Trouble

Bud Tucker in Double Trouble (polski tytuł Podwójne kłopoty Buda Tuckera), gra przygodowa (point and click) wydana w 1996 roku przez TopWare CD-Service. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).

W grze wcielamy się w nastoletniego bohatera Buda Tuckera, który trudni się rozwożeniem pizzy i pomaga szalonemu naukowcowi w realizacji jego wynalazków. Głównym antagonistą jest Dick Tate, który wykorzystując stworzoną przez profesora maszynę do duplikacji, próbuje zniszczyć świat poprzez tworzenie milionów swoich kopii. Rolą kierowanego przez gracza bohatera jest pokonanie złoczyńcy i uniemożliwienie realizacji mu swojego diabolicznego planu.


Gra Bud Tucker in Double Trouble jest utrzymana w humorystycznej, rysunkowej konwencji. Rozgrywka polega na eksploracji kolejnych lokacji, znajdywaniu często ukrytych przedmiotów oraz ich logicznemu łączeniu. Domyślnie operacji na poszczególnych elementach otaczającego świata gracz dokonuje za pomocą specjalnych ikonek oraz samej myszki. Dodatkowym elementem rozgrywki są rozmowy z postaciami niezależnymi, które pozwalają graczowi zaznajomić się nieco lepiej z fabułą.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BUD TUCKER IN DOUBLE TROUBLE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz