bubble and squeak
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.25/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Bubble and Squeak. Uratuj kociaki z planety Grool.

Bubble and Squeak to gra z gatunku idź i skacz (platformówka). Grę wydała firma Audiogenic w 1994 dla komputerów Amiga. Gra powstała również dla konsoli SEGA.
Akcja gry toczy się na planecie Grool. Grool to planeta na której żyją (a reczej żyły) małe koty (takie istotki kosmiczne). Pewnego dnia planetę zaatakował niedobry obcy najeźdźca zwany KAT NINE TAILS (kot o dziewięciu ogonach). KAT NINE TAILS porwał wszystkich mieszkańców Grool'a. Za wyjątkiem jednego, zwanego Squeak. Pewnego dnia Squeak napotyka na swojej drodze małego chłopca Bubble i prosi go o pomoc w uratowaniu porwanych mieszkańców Grool.
W grze sterujesz właśnie tym chłopcem Bubble. Na swojej drodze spotkach wiele nieprzychylnych tobie istot, które będziesz musiał eliminować i zbierać monety. Monety będą Ci potrzebne w dlaszych poziomach gry.
Gra jest bardzo kolorwa i dynamiczna. Ładna animacja postaci, rozległe poziomy na pewno zapewnią Ci długie godziny rozrywki. Jeżeli lubisz gry platformowe - na pewno ta gra przypadnie ci do gustu.


Uwagi:
Aby zagrać w grę, ustaw emulator WinUAE jak dla A1200: procesor 68020, Chipset AGA, Pamięć Chip RAM 2 Mb oraz rom w wersji min 2.4.

Uwaga: Wejdź w opcje i ustaw sterowanie na Joystick - standard.

Dla niecierpliwych, na naszym forum znajdziecie kody pomoagające w grze.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BUBBLE AND SQUEAK.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz