bubba n stix
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Bubba'N'Stix. Powrót na ziemię.

Bubba'N'Stix, gra platformowa wydana w 1994 roku przez Core Design. Gra powstała dla komputerów Amiga oraz konsolę SEGA.
Twój bohater - Bubba - oraz jego wierny przyjaciel, dziwny i sprytny patyk - Stix - rozbijają się na dziwnej planecie po tym jak uciekli obcym. No cóż, jak się nie umie latać obcych statkami kosmicznymi tak kończy się ucieczka. Teraz musisz pomóc Bubbie wrócić na ziemię. Aby wrócić musisz przy pomocy swojego przycielskiego patyczka - stixa - rozwiązywać przeróżne zagadki. Stix, to patyk wielozadaniowy. Dzięki niemu będziesz mógł się bronić przed obcymi, może posłóżyć również jako drabina albo dźwignia.
Gra charakteryzuje się bardzo ładną oprawą graficzną. Twój bohater - Bubba - jest bardzo ładnie animowany. Grafika jest bardzo kolorowa - bardzo przyjmenie gra się w Bubbe'N'Stix. Mimo, że gra ma zaledwie 5 poziomów (oraz jeden bonusowy), wciągnie Cię na długie godziny.


Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu (przynajmniej w wersji Kickstart 1.3) oraz 1 Mb Chip RAM. Ustaw dwie stacje dyskietek - nie będziesz musiał zmianiać plików podczas gry.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Adam   wysłano 2019-01-31 06:04:38

Klasyk A500. Wspaniała grafika, która wtedy - a.d 94 - robiła ogromne wrażenie.
1 0 Odpowiedz

bubba   wysłano 2013-04-08 09:43:47

Bardzo fajna gra! Na prawdę dużo czasu jej poświęciłem - ale wtedy byłem młodszy i może też stopień trudności był dla mnie wysoki ;)
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz