BROKEN SWORD 4: THE ANGEL OF DEATH

odwiedzin: 2224    pobrano: 412


Broken Sword 4: The Angel of Death (inne tytuły: Secrets of the Ark: A Broken Sword Game), gra przygodowa (point and click) wydana w 2007 roku przez The Adventure Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Czwarta część serii w której George Stobbart będzie musiał odnaleźć starożytny manuskrypt Mojżesza w którym opisano potężną broń o nazwie The Angel of Death. George będzie musiał zdążyć przed potężnymi frakcjami, które są szczególnie zainteresowane jednym ze składników wspomnianych w starożytnym piśmie - `MFKZT`.
Broken Sword 4: The Angel of Death, powraca do tradycji gier point and click z pożliwością nawigowania bohaterem przy pomocy klawiatury. Tak jak poprzednia część gry, świat jest przedstawiony w technologii 3D.

Dlaczego nie można pobrać gry? Kup grę dla PC oznacza, że gra nie jest już porzucona (abandonware). Grę możecie kupić za niewielkie pieniądze na jednej z platform dystrybucji gier np. Fanatical/GOG/Steam/Origin. Klikając na Kup grę dla PC, zostaniesz przekierowany na jedną z wymienionych platform. Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Broken Sword 4 The Angel Of Death przeczytaj:
  lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

  Napisz komentarz

  Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą BROKEN SWORD 4: THE ANGEL OF DEATH.  Gry, które mogą ci się spodobać

  Przejdź do sekcji: Download BROKEN SWORD 4 THE ANGEL OF DEATH
  TAGI: BROKEN   SWORD   ANGEL   DEATH   SECRETS   ARK   PRZYGODOWA   POINT AND CLICK   STOBBART  

  Najwyżej ocenione gry

  Gry online