THE BRAINIES. SKACZĄCE FASOLKI WRACAJĄ DO DOMU.

odwiedzin: 2080    pobrano: 675


The Brainies, gra logiczna wydana w 1991 roku przez Titus Interactive. Pierwowzór gry powstał na konsole SNES, następnie przeniosiono grę na komputery Amiga, Atari ST, Macintosh oraz Amstrad CPC.
W grze pomagasz skaczącym fasolkom w powrocie do domu. Twoim zadaniem jest umieszczanie fasolek w odpowiednich "wyjściach" w kolorze odpowaidającym fasolce. Aby tego dokonać musisz współpracować z innymi fasolkami. Czasami będziesz mógł zdobyć dodatkowe przedmioty np. dodatkowy czas czy dodatkowe "życie". W grze jedenym Twoim rywalem jest - czas. Na rozwiązanie poziomu masz wyznaczony czas, przed upłynięciem którego musisz wszystkie "Brainies", umieścić w odpowienich wyjściach.
Gra posiada 101 poziomów. Stopień trudności nie jest zbyt wymagający - jadnak, zabawa przednia prze rozwiązywaniu kolejnych poziomów gwarantowana.The Branies graficznie prezentuje przeciętny poziom, jednak w grach logicznych to nie przeszkadza. Ważniejsza od grafiki jest grywalność - a tutaj mamy to zagwarantowane. Gra dla ludzi lubiących "ruszyć" głową.

Uwagi:
Gra dla Amigi wymaga min. 512kB Chip RAM. Możesz uruchomić grę uzywając romu dostarczonego z emulatorem (AROS).

Przejdź do sekcji: Download BRAINIES
BRAINIES
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Amiga


Tagi