brainies
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze The Brainies. Skaczące fasolki wracają do domu.

The Brainies, gra logiczna wydana w 1991 roku przez Titus Interactive. Pierwowzór gry powstał na konsole SNES, następnie przeniosiono grę na komputery Amiga, Atari ST, Macintosh oraz Amstrad CPC.
W grze pomagasz skaczącym fasolkom w powrocie do domu. Twoim zadaniem jest umieszczanie fasolek w odpowiednich "wyjściach" w kolorze odpowaidającym fasolce. Aby tego dokonać musisz współpracować z innymi fasolkami. Czasami będziesz mógł zdobyć dodatkowe przedmioty np. dodatkowy czas czy dodatkowe "życie". W grze jedenym Twoim rywalem jest - czas. Na rozwiązanie poziomu masz wyznaczony czas, przed upłynięciem którego musisz wszystkie "Brainies", umieścić w odpowienich wyjściach.
Gra posiada 101 poziomów. Stopień trudności nie jest zbyt wymagający - jadnak, zabawa przednia prze rozwiązywaniu kolejnych poziomów gwarantowana.The Branies graficznie prezentuje przeciętny poziom, jednak w grach logicznych to nie przeszkadza. Ważniejsza od grafiki jest grywalność - a tutaj mamy to zagwarantowane. Gra dla ludzi lubiących "ruszyć" głową.


Uwagi:
Gra dla Amigi wymaga min. 512kB Chip RAM. Możesz uruchomić grę uzywając romu dostarczonego z emulatorem (AROS).

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BRAINIES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz