O grze Boogerman A Pick and Flick Adventure

Boogerman A Pick and Flick Adventure, gra zręcznościowa wydana w 1994 roku przez Interplay Productions. Gra ukazała się dla konsol Sega Genesis / Mega Drive, SNES i Wii.
Od pewnego czasu, profesor Stinkbaum pracował nad maszyną która uratowałaby świat przed zanieczyszczeniem powietrza. Maszyna w zamyśle miała transportować zanieczyszczenia do - jak to nazwał profesor - wymiaru X-Crement. Pewnego ciemnego i burzowego wieczoru ekscentryczny milioner Snotty Ragsdale złożył wizytę w laboratorium aby dowiedzieć się, jak idą postępy przy pracy. Po uruchomieniu maszyny Ragsdale mocno kichnął, powodując zniszczenie maszyny. W wyniku zniszczenia maszyny otworzony został portal do tajemniczego wymiaru. Z portalu wyłoniło się gigantyczne ramię które wykradło główne źródło zasilania maszny. Aby uratować świat i naprawić maszynę - Snotty - wskoczył do męskiej toalety aby zmienić się w swoje alter ego, potężnego Boogermana. Następnie wskoczył do portalu aby dowiedzieć się co było przyczyną kradzieży.
Boogerman A Pick and Flick Adventure, zawiera ponad 20 poziomów na których będziesz musiał - poza skakaniem - rozwiązać kilka prostych łamigłówek.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BOOGERMAN A PICK AND FLICK ADVENTURE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz