BONE: THE GREAT COW RACE

Inne tytuły: Bone: Das große Kuhrennen, Bone: Wielki wyścig krów, Gutou: Nainiu Dazhan, Kostíci: Velký kraví dostih

bone the great cow race
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Bone: The Great Cow Race

"Bone: The Great Cow Race" to grz prygodowa wydana w 2006 roku przez Telltale. Jest to kolejna odsłona serii gier inspirowanej kultowymi komiksami Jeffa Smitha. Kontynuując historię rozpoczętą w "Out from Boneville", gra przenosi graczy w świat trzech kuzynów – Fone Bone, Phoney Bone i Smiley Bone.

Fabuła gry oparta jest na komiksie "Bone: The Great Cow Race". Wiosenny jarmark, na którym niedługo odbędzie się tytułowy Wielki Wyścig Krów, właśnie się rozpoczął. Babcia Ben, postać pełna tajemnic, zdecydowała się wziąć udział w tej nietypowej rywalizacji. Wraz z nią Fone Bone oraz reszta bohaterów szykują się do startu, ale Phoney Bone ma własne, przebiegłe plany na wygranie z tej nietypowej konkurencji.

Podobnie jak w poprzedniej części, czeka na nas mnóstwo niekonwencjonalnych zagadek logicznych do rozwiązania. Gra charakteryzuje się prostym oraz intuicyjnym interfejsem. Humor odgrywa kluczową rolę, a komiksowa, trójwymiarowa grafika i starannie dobrana ścieżka dźwiękowa sprawiają, że gracze całkowicie zanurzą się w przedstawioną historię.

Jedną z głównych zalet "Bone: The Great Cow Race" jest rozbudowana fabuła. Gra jest znacznie dłuższa, a twórcy zadbali o wprowadzenie jeszcze bardziej kolorowych i dziwacznych postaci. Wciągający scenariusz to różnorodne przygody. Świat gry został starannie zbudowany, oferując graczom możliwość zagłębienia się w fantastyczny, komiksowy świat, który tak bardzo polubili czytelnicy komiksów Jeffa Smitha.


Ostatnia modyfikacja: 16 listopad 2023Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BONE THE GREAT COW RACE.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać