BONE: THE GREAT COW RACE

Inne tytuły: Bone: Das große Kuhrennen, Bone: Wielki wyścig krów, Gutou: Nainiu Dazhan, Kostíci: Velký kraví dostih

bone the great cow race
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Bone: The Great Cow Race

"Bone: The Great Cow Race" to grz prygodowa wydana w 2006 roku przez Telltale. Jest to kolejna odsłona serii gier inspirowanej kultowymi komiksami Jeffa Smitha. Kontynuując historię rozpoczętą w "Out from Boneville", gra przenosi graczy w świat trzech kuzynów – Fone Bone, Phoney Bone i Smiley Bone.

Fabuła gry oparta jest na komiksie "Bone: The Great Cow Race". Wiosenny jarmark, na którym niedługo odbędzie się tytułowy Wielki Wyścig Krów, właśnie się rozpoczął. Babcia Ben, postać pełna tajemnic, zdecydowała się wziąć udział w tej nietypowej rywalizacji. Wraz z nią Fone Bone oraz reszta bohaterów szykują się do startu, ale Phoney Bone ma własne, przebiegłe plany na wygranie z tej nietypowej konkurencji.

Podobnie jak w poprzedniej części, czeka na nas mnóstwo niekonwencjonalnych zagadek logicznych do rozwiązania. Gra charakteryzuje się prostym oraz intuicyjnym interfejsem. Humor odgrywa kluczową rolę, a komiksowa, trójwymiarowa grafika i starannie dobrana ścieżka dźwiękowa sprawiają, że gracze całkowicie zanurzą się w przedstawioną historię.

Jedną z głównych zalet "Bone: The Great Cow Race" jest rozbudowana fabuła. Gra jest znacznie dłuższa, a twórcy zadbali o wprowadzenie jeszcze bardziej kolorowych i dziwacznych postaci. Wciągający scenariusz to różnorodne przygody. Świat gry został starannie zbudowany, oferując graczom możliwość zagłębienia się w fantastyczny, komiksowy świat, który tak bardzo polubili czytelnicy komiksów Jeffa Smitha.


Ostatnia modyfikacja: 16 listopad 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BONE THE GREAT COW RACE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać