BLUR

blur
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.60/10 (5 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Blur

Blur to gra, która najprościej mówiąc jest wyścigami samochodowym. Mapy, na których gracz się ściga są odwzorowaniem prawdziwych miejsc, a wiele z pojazdów dostępnych w grze jest licencjonowana. Oznacza to, że przy odrobinie szczęścia w świecie rzeczywistym można wsiąść za kierownicę danego samochodu.

Wielkim atutem tej gry jest zróżnicowany sposób grania z innymi ludźmi. Można w nią grać z przyjacielem (bądź 4) siedząc na jednej kanapie na podzielonym ekranie, po sieci LAN w większym gronie znajomych lub przez internet z całkowicie obcymi ludźmi, których może być w sumie aż 20!

Możliwość grania z innymi osobami nie znaczy, że gra nie posiada single playera. Jest tryb kariery, w którym wcielając się w Danicę Patrick gracz stara się zdobyć pieniądze i sławę. Główna bohaterka na swojej drodze spotyka wiele przeszkód, dziwnych wyścigów i ludzi, z którymi będzie musiała się targować o części samochodowe. Wyścigi różnią się sposobami na zwycięstwo, istnieją wyścigi indywidualne jak i grupowe. A przy okazji ścigania się gracz musi pamiętać o robieniu przeróżnych akrobacji, używaniu dopalacza i wykonywaniu przedziwnych sztuczek by zdobyć tak zwane fan points. Pomagają one robić postęp w karierze, a także kupować więcej samochodów i zdobywać więcej fanów. Bo na tym gra polega. Na ściganiu się, zdobywaniu nowych samochodów i ulepszaniu ich.


Ostatnia modyfikacja: 25 kwiecień 2022

ABANDONWARE  STARE GRY   BLUR   RAJDY   WYŚCIGOWA   AKCJA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BLUR.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać