blur
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Blur

Blur to gra, która najprościej mówiąc jest wyścigami samochodowym. Mapy, na których gracz się ściga są odwzorowaniem prawdziwych miejsc, a wiele z pojazdów dostępnych w grze jest licencjonowana. Oznacza to, że przy odrobinie szczęścia w świecie rzeczywistym można wsiąść za kierownicę danego samochodu.

Wielkim atutem tej gry jest zróżnicowany sposób grania z innymi ludźmi. Można w nią grać z przyjacielem (bądź 4) siedząc na jednej kanapie na podzielonym ekranie, po sieci LAN w większym gronie znajomych lub przez internet z całkowicie obcymi ludźmi, których może być w sumie aż 20!

Możliwość grania z innymi osobami nie znaczy, że gra nie posiada single playera. Jest tryb kariery, w którym wcielając się w Danicę Patrick gracz stara się zdobyć pieniądze i sławę. Główna bohaterka na swojej drodze spotyka wiele przeszkód, dziwnych wyścigów i ludzi, z którymi będzie musiała się targować o części samochodowe. Wyścigi różnią się sposobami na zwycięstwo, istnieją wyścigi indywidualne jak i grupowe. A przy okazji ścigania się gracz musi pamiętać o robieniu przeróżnych akrobacji, używaniu dopalacza i wykonywaniu przedziwnych sztuczek by zdobyć tak zwane fan points. Pomagają one robić postęp w karierze, a także kupować więcej samochodów i zdobywać więcej fanów. Bo na tym gra polega. Na ściganiu się, zdobywaniu nowych samochodów i ulepszaniu ich.
ABANDONWARE  STARE GRY   BLUR   RAJDY   WYŚCIGOWA   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BLUR.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz