O grze Blues Brothers. Zręcznościówka z bohaterami filmowymi.

Blues Brothers, gra platformowo-zręcznościowa, wydana przez Titus Interactive w roku 1991 dla komputerów Amiga, PC, Atari ST, C64 oraz Amstrad CPC.
Twoim zdaniem w grze jest zebranie jak największej ilości płyt z muzyką. Zanim wybierzesz się na wyprawę musisz wybrać swoją postać. W grze masz do wyboru (jak w filmie), Jake'a lub Elwood'a. Postacie nie posiadają jakiś dodatkowych umiejętności, jedyną różnicą jest ich wygląd. Gra niczym szczególnym się wyróżnia na tle innych gier tego rodzaju, jednak tryb dla dwóch graczy naprawdę można zaliczyć tej grze na plus. Gra nie jest trudna, ale i tak można spędzić kilka miłych chwil z The Blues Brothers.
Graficznie, The Blues Brothers, wygląda przeciętnie - jednak zważając na rok kiedy powstała - to bardzo przyzwoicie. Dźwięk dostateczny - mogło być lepiej. Jeżeli masz chwilę czasu - to możesz podjąć wyzwanie i zagrać w The Blues Brothers.


Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

blue   wysłano 2013-09-03 09:56:44

Pamiętam jak dziś Blues Brothersów. Godziny spędzone przed monitorem!
0 0 Odpowiedz

anonimous   wysłano 2013-08-07 17:56:29

dzięki wielkie za przypomnienie mi o tej grze :D do dzisiaj pamiętam jak z tatą graliśmy w to. polecam zagrać z dzieckiem ( wystarczy pobrać emulator )
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz