BLOODRAYNE 2

bloodrayne 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:
O grze BloodRayne 2

Akcja BloodRayne 2 przenosi nas z okresu II wojny światowej do początku XXI wieku. Tym razem główna bohaterka, wampirzyca Rayne walczy z grupą zwaną Cult of Kagan. Grupa ta stworzyła materiał zwany The Shroud. Dzięki tej specjalnej substancji wampiry mogą przebywać w świetle dziennym bez negatywnych skutków dla siebie. Dzięki takiej możliwości wampiry chcą utworzyć nowe rządy nad ludzkością. Na czele grupy wampirów stoi Kagan, który jest ojcem Rayne. Wampirzyca chce go zniszczyć jest to jej główne zadanie a w grze BloodRayne 2.

Kamera w grze często znajduje się przed postacią, nie za jej plecami. Oprócz walki bronią białą gracz ma do dyspozycji ogień z broni palnej. Broń tę w toku rozgrywki można ulepszać. Główna bohaterka korzysta też z bicza, dzięki niemu może przyciągać do siebie wrogów. Rayne ma zdolność spowalniania czasu, namierzania wrogów, odpalania swoistej furii. Gra zasłynęła ze świetnych efektów wizualnych, jak na czas, w którym powstała. Wsławiła się również scenami brutalnych egzekucji.

W drugiej części gry poprawione zostały właściwości audiowizualne, poprawiono rozdzielczość, jakość tekstur, dodano ciekawe i nowe efekty graficzne.


Download


Sklepy w których można kupić grę BLOODRAYNE 2
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra BLOODRAYNE 2 chroniona jest prawem autorskim. BLOODRAYNE 2 możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BLOODRAYNE 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać