bloodline
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Bloodline: Uśpione zło

Bloodline: Uśpione zło, gra akcji wydana w 2005 roku przez Cenega Publishing. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Bloodline to brutalny horror opowiadający historię adwokata Jima Carda, który zostaje obrońcą człowieka oskarżonego o masakrę personelu i pacjentów zakładu psychiatrycznego. Niejaki dr Brown utrzymuje jednak, że jest niewinny. Jego zdaniem w sanatorium zagnieździło się zło, które odpowiedzialne jest za rzeź. Card postanawia poznać prawdę, wierzy, że jest to możliwe dzięki hipnozie. Nie spodziewa się, że wchodząc w cudze wspomnienia, będzie musiał zmierzyć się z nieopisanym koszmarem.
Produkcja łączy w sobie elementy charakterystyczne dla horrorów, kryminałów oraz gier przygodowych. Rozgrywka polega na walce z tajemniczymi obiektami eksperymentów (40 rodzajów przeciwników) za pomocą bogatego arsenału broni (nóż, pistolet etc.). Ważną funkcję pełnią w niej również zagadki logiczne oraz eksploracja. Na graczy czeka szereg przerażających lokacji, wśród których znajdzie się nie tylko sanatorium dla obłąkanych, ale też latarnia morska czy cmentarz. Bloodline może pochwalić się świetnie zbudowaną atmosferą grozy, na którą duży wpływ ma m.in. nieustające poczucie zagrożenia.


Uwagi: Gra bardzo długo się wczytuje. Należy ubroić się w cierpliwość. Jeżeli nie chcesz aby po uruchomieniu gry zmieniła się rozdzielczość pulpitu - skopiuj pliki z archiwum SuiFix.rar w miejsce instalacji.

BLOODLINE   UŚPIONE   ZŁO   AKCJA   FPS   HORROR   SURVIVAL   ZOMBIE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BLOODLINE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz