BLAIR WITCH: VOLUME I - RUSTIN PARR

blair witch volume one rustin parr
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.05/10 (10 głosów)


Twoja ocena:
O grze Blair Witch: Volume I - Rustin Parr

Blair Witch: Volume I - Rustin Parr, gra akcji wydana w 2000 roku przez Gathering of Developers. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Pierwsza część gry osadzona w klimatach Blair Witch. Akcja gry osadzoan jest w roku 1941. W grze wcielasz się w postać agentki Elspeth "Doc" Holliday - tajnej organizacji Spookhouse. Tytułowy Parr został aresztowany za rytaulne morderstwo siedmiu dzieci i skazany na śmierć. Kilka tygodni po egzekucji Parra, zostałeś wysłany do Burkittsville w stanie Maryland aby sprawdzić, czy pojawiają się tam jekieś nadprzyrodzone zjawiska.

Czasopisma w których można poczytać o grze Blair Witch Volume One Rustin Parr


ABANDONWARE  STARE GRY   BLAIR   WITCH   RUSTIN   PARR   AKCJA   SURVIVAL   HORROR  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Maciek   wysłano 2022-01-14 10:34:17

Win 10 - użyłem PowerISO, zamontowałem obraz BMPV1.iso. Następnie setup.exe ustawiamy zgodność na Win98 i wybieramy wszystkie opcje poniżej. Uruchomiłem jako administrator i zainstalowałem bez problemu. Wersja eng. ale spolszczenie jest dostępne w necie.
2 0 Odpowiedz

Szymon   wysłano 2021-09-04 16:48:54

Mam pytanie czy tylko ja mam problem z tą grą? Po wypakowaniu na pulpit mam BMPV1.iso i gdy chcę go wypalić pokazuję się okienko w którym jest napisane "Nie można zainstalować pliku Plik obrazu jest uszkodzony" ktoś wie co ja źle robię chce zaznaczyć że z drugą częścią też mam problem a z trzecią nie było problemów.
0 0 Odpowiedz

Tomek   wysłano 2019-12-10 18:33:00

Bardzo dobra gra
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać