BLADE RUNNER

odwiedzin: 369    pobrano: 33


Blade Runner, gra przygodowa (point and click) wydana w 1997 roku przez Virgin Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Gra nie jest bezpośrednią adaptacją wydarzeń przedstawionych w filmie Ridleya Scotta z 1982 roku. Jest to całkiem nowa historia, która w niektórych momentach przeplata się z oryginalną historią.
Fabuła gry osadzona jest w 2019 roku w Los Angeles. Wcielasz się w postać Ray McCoya, elitarnego detektywa. Twoim zadaniem jest polowanie na grupę niebezpiecznych replikantów (bio-technologiczne androidy zaprojektowane, by wyglądać i zachowywać się jak ludzie). W grze pojawia się kilku bohaterów znanych z filmu, jednak główny bohater filmu, Rick Deckard, w grze jest postacią drugoplanową. Inne podobieństwa do filmu, to reprodukcja znanych miejsc, sceny i dialogi ściśle wzorowane na oryginale. Gra zawiera również fragmenty ścieżki dźwiękowej z filmu.

Uwagi: Instalacja gry w systemach 64-bitowych: Wypakuj archiwum i zamontuj pierwszą płytę (obraz ISO). Uruchom instalatora, który zamieściliśmy w głównym katalogu. Wykonaj wszystkie czynności o które poprosi instalator - zainstaluj wszystkie płyty. Po pomyślnej instalacji, skopiuj plik znajdujący się w archiwum hdframes do folderu w którym zainstalowałeś grę. Teraz możesz uruchomić grę.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o BLADE RUNNER

Secret Service 52 (12) / 1997

Recenzja gry Blade Runner w miesięczniku Secret Service z 1997 roku. Numer 52, strony 64-65.


Secret Service 53 (01) / 1998

Porady do gry w miesięczniku Secret Service z 1998 roku. Numer 53, strony 80-81.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą BLADE RUNNER.

Przejdź do sekcji: Download BLADE RUNNER
BLADE RUNNER
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:


wolne buki

Tagi
BLADE   RUNNER   ŁOWCA   ANDROIDÓW   PRZYGODÓWKA   POINT AND CLICK   WESTWOOD   VIRGIN   RIDLEY   SCOTT   PHILIP   DICK