BLADE OF DARKNESS

blade of darkness
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.93/10 (35 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Blade of Darkness

Blade of Darkness, gra akcji (TPP) wydana w 2001 roku przez Codemasters. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Na początku było Światło i Chaos. Stwórca dał im dusze, i tak narodzili się dwaj bogowie, Duch Światła i Książę Ciemności. Książę Ciemności był zazdrosny o moc stwórcy, nauczył się zaklęcia stworzenia i próbował przywołać do życia nową rasę. Niestety, demony nie były posłuszne swojemu panu. W powstałym chaosie czarodziejka imieniem Ianna przywołała bohatera, który wygnał Ciemność, ale sam został zabity. Teraz nadszedł czas, aby czterech nowych bohaterów zdobyło starożytną potężną broń i zniszczyło siły Ciemności raz na zawsze.

Blade of Darkness, to świetne połączenie gry RPG z grą akcji. Gra przeznaczona dla starszych graczy.Uwagi: Grę zainstalujecie z zamieszczonego obrazu płyty. Jeżeli gra nie uruchomi się na twoim komputerze - przeczytaj informacje (w archiwum patches.zip) i zainstaluj odpowiednie łatki.Ostatnia modyfikacja: 4 październik 2018W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra BLADE OF DARKNESS chroniona jest prawem autorskim. BLADE OF DARKNESS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   BLADE   DARKNESS   RPG   AKCJA   TPP   CODEMASTERS   FANTASY   DARK   IANNA  


Komentarze

heis   wysłano 2020-03-11 17:40:38

świetna, krwista, miodna gra z dobrą muzą
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać