BLACK MOON CHRONICLES

black moon chronicles
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Black Moon Chronicles

Black Moon Chronicles to strategiczna gra fantasy wydana na platformę Windows w 1999 roku. Za jej produkcję i wydanie odpowiada Cryo Interactive Entertainment. Fabuła gry oparta jest o serię francuskich komiksów z gatunku dark fantasy o tym samym tytule.


W Black Moon Chronicles wcielasz się w rolę pół elfa Wismerhilla, który utknął w środku wojny między czterema obozami: Imperium, Zakonem Sprawiedliwości, Rycerzami Światła i Armią Czarnego Księżyca. Przyszedł czas, aby Wismerhill podjął decyzję, za którą ze stron finalnie się opowiada. W związku z tym gracz ma do przejścia inauguracyjną kampanię, od której to zależeć będzie dalsza gra. Podjęte przez nas wybory zdeterminują to w jakiejś kampanii będziemy uczestniczyć, czyli u boku której ze stron będziemy ostatecznie walczyć. Weź zatem udział w bitwach, gdzie magia miesza się z rzeczywistością.


Ostatnia modyfikacja: 18 styczeń 2020Sklepy w których można kupić grę BLACK MOON CHRONICLES
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra BLACK MOON CHRONICLES chroniona jest prawem autorskim. BLACK MOON CHRONICLES możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BLACK MOON CHRONICLES.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać