birds of prey
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.20/10 (5 głosów)


Twoja ocena:O grze Birds of Prey. Drapieżne ptaki.

Birds of Prey to symulator lotu. Gra wydana przez Electronic Arts w 1991 roku. Birds of Prey ukazała się na komputery Amiga, Atari ST oraz PC.
Birds of Prey oferuje graczom ponad 40 różnych samolotów (w tym samoloty ZSRR), m. in. British aerospace hawk MK.66, BAC Harrier GR.MK 3, Boeing B52k Stratofortress, Boeing 747-400 Jumbo jet, Mig-29 Fulcrum A, Northrop B-2 i wiele innych. Gra oferuje jedynie jedną mapę (strefę działań) ale możesz zmienić strefę działań np. pustynia, arktyka czy strefa umiarkowna (zieleń). Bords of Prey oferuje nad wyraz dużo misji do wykonania np. Air interceprion, Air superiority, Long range bombing, Bomber escort, Close support and ground attack i wiele więcej. Pamiętaj jednak o wyborze odpowiedniego samolotu - gra umożliwia wybór samolotu paseżerskigo w misji gdzie spotkasz myślwce. Oczywiście wiadomo jak to się skończy :)
Gra jak na swój rozmiar (zajmuje w zasadzie 1 dyskietkę - Amiga) oferuyje nad wyraz wiele - mnogość misji do wykonania oraz możliwość wyboru jednego z 40 samolotów. Jedyną wadą może być dla niektórych fakt, że nie ważne jakim samolotem będziemy "latać" - na ekranie będziemy mieć ten sam pulpit nawigacyjny.


Uwagi:
Istnieje wersja dla komputerów PC, jednak nam nie udało jej się uruchomić.

Gra wymaga oryginalnego Romu np. Kickstart 1.3 oraz 1 Mb pamięci Chip Ram.

Na forum znajdziecie listę klawiszy funkcyjnych do gry: lista klawiszy

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Piotr A   wysłano 2020-11-10 23:14:09

Gra na pc działa tylko kody do jej uruchomienia znajdują się w książce w parametrach samolotów na końcu książki. Skąd książka już sam nie wiem skąd ją ściągłem w pdfie
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz