big game fishing
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Big Game Fishing

Big Game Fishing, gra symulacyjna wydana w 1991 roku przez Simulmondo. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Atari ST, C64 i PC (DOS).
Naszym zadaniem jest łowienie ryb specjalną łodzią z dala od wybrzeża. Ale to nie jest zwykłe wędkarstwo - należy złapać określoną liczbę i rodzaje ryb. Dokładnie to, co zamówili „pracodawcy” na początku każdego dnia. Otrzymasz za to zapłatę.
Strategiczne myślenie w grze jest równie ważne. Przed każdym wypływem, musisz zbadać mapę nawigacyjną przyszłej trasy, wyznaczyć przybliżony kurs, dowiedzieć się o nadchodzącej pogodzie oraz zapoznać się z miejscami, które są uważane za najbardziej „rybne”. Na szczęście możesz przejść do mapy bezpośrednio podczas pływania - a jeśli nagle coś zapomnisz, czy wydarzy się coś złego (na przykład nagła burza) - możesz wysłać sygnał „SOS”.
Najtrudniejszym elementem rozgrywki jest bezpośrednia kontrola łodzi (widok pierwszoosobowy w tym trybie). Konieczne jest jednoczesne monitorowanie kursu łodzi oraz kontrola wędki.
Big Game Fishing to jedna z pierwszych gier traktujących o wędkowaniu sportowym. Gra zdecydowanie dla fanów tego rodzaju rozrywki.
BIG   GAME   FISHING   SPORTOWA   SYMULATOR   RYBY   WĘDKARSTWO  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BIG GAME FISHING.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz